تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۶ کد مطلب 107356

رسوایی جدید فوتبال فرانسه

۳ بازیکن فوتبال در فرانسه متهم هستند که به صورت غیرقانونی و در ازای پرداخت رقمی، گواهینامه رانندگی دریافت کرده‌اند. به گزارش مشرق،‌ خبری که روز گذشته همچون بمب در فرانسه منفجر شد و این کشور اروپایی را تحت تاثیر قرارداد، رسوایی است که اخیرا در زمینه اخذ گواهینامه رانندگی بوجود آمده است. این موضوع […]

۳ بازیکن فوتبال در فرانسه متهم هستند که به صورت غیرقانونی و در ازای پرداخت رقمی، گواهینامه رانندگی دریافت کرده‌اند.

به گزارش مشرق،‌ خبری که روز گذشته همچون بمب در فرانسه منفجر شد و این کشور اروپایی را تحت تاثیر قرارداد، رسوایی است که اخیرا در زمینه اخذ گواهینامه رانندگی بوجود آمده است.

این موضوع آنگونه که روزنامه لوپاریزین فاش کرد، شامل ۳۰۰ نفر می‌شود. عده‌ای که از یک مدرسه تعلیم رانندگی با پرداخت ارقام غیرقانونی،‌گواهینامه گرفته‌اند.

 در حالیکه باید همچون دیگر شهروندان در امتحانات تئوری و عملی شرکت کرده و در صورت قبولی، مجوز رانندگی دریافت می‌کردند.

مطابق این گزارش این عده با پرداخت ۲ تا ۸ هزار یورو، مدارکی را آموزشگاه مذکور دریافت خریدند که براساس آن،‌قادر به دریافت گواهینامه رانندگی شدند.

از بین نفرات فوق که به صورت غیرقانونی گواهینامه گرفتند، نام ۳ بازیکن نیز دیده می‌شود که شامل سمیر نصری از منچسترسیتی انگلیس، ژرمی منز از آ.ث‌میلان ایتالیا و لاوین کورزاوا از پاری‌سن‌ژرمن هستند.

همین اتفاق باعث شده تا پلیس راهنمایی و رانندگی ابتدا سراغ لژیونر خاطی من‌سیتی برود. زیرا در راه رفتن به دربی شهر منچستر، پلیس انگلیس، خودروی وی که لامبورگینی بوده، از حرکت بازداشته و توقیف می‌کند. از این رو نصری مجبور می‌شود با وسیله‌ دیگری خود را به ورزشگاه رسانده و در اختیار آبی‌های آسمانی قرارگیرد.

طبق گزارش روزنامه لوپاریزین، مقام‌های مسئول در کشور فرانسه هم اکنون در حال بررسی این پرونده هستند تا به وضعیت افراد خاطی رسیدگی کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: