تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۱ کد مطلب 107372

شاگردان لوزانو تمرین نکردند

تیم ملی والیبال ایران امروز تمرین نکرد و تنها فیلم بازی‌های فرانسه آنالیز کرد. به گزارش مشرق، شاگردان لوزانو که برای انجام ۲ بازی دوستانه با قهرمان لیگ جهانی ۲۰۱۵ در پاریس به سر می‌برند، در نخستین رویارویی با فرانسوی‌ها در ست‌های اول، سوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۳۳ بر۳۱ و ۲۷ […]

تیم ملی والیبال ایران امروز تمرین نکرد و تنها فیلم بازی‌های فرانسه آنالیز کرد.

به گزارش مشرق، شاگردان لوزانو که برای انجام ۲ بازی دوستانه با قهرمان لیگ جهانی ۲۰۱۵ در پاریس به سر می‌برند، در نخستین رویارویی با فرانسوی‌ها در ست‌های اول، سوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۳۳ بر۳۱ و ۲۷ بر ۲۵ از حریف خود شکست خوردند و تنها ست دوم را ۲۵ بر ۲۷ به سود خود ثبت کردند.

بازیکنان تیم ملی ایران در بازی نخست مقابل فرانسه در مجموع ۱۰۲ امتیاز به دست آوردند که ۶ امتیاز سرویس، ۸ امتیاز دفاع روی تور، ۵۸ امتیاز اسپک و ۳۰ امتیاز اشتباهات تیم حریف بود.

تیم ملی ایران قرار است امروز در دومین مسابقه خود از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران برابر فرانسه صف‌آرایی کند.

شاگردان لوزانو امروز تمرین نکردند و فقط یک جلسه آنالیز داشتند که در آن فیلم بازی‌های فرانسه را مورد بررسی قرار دادند.

همچنین قرار است کاروان والیبال ایران ساعت ۱۵:۳۰ به وقت محلی، شهر تورکوئینگ را به مقصد هارنس، محل برگزاری دومین مسابقه تدارکاتی با فرانسه ترک کند.

تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک با تیم‌های استرالیا، چین، ژاپن (میزبان)، ونزوئلا، کانادا، لهستان و فرانسه برای چهار سهمیه المپیک که به تیم‌های اول تا سوم و بهترین تیم آسیایی تعلق می‌گیرد، مسابقه خواهد داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: