تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۲ کد مطلب 107396

نرم‌افزار تقویم گوگل بروز شد +دانلود

گوگل امروز از بروزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن تقویم خود خبر داده که پشتیبانی از کنفرانس های تلفنی را در آن ارتقا می دهد. با این آپدیت، هر زمان که کاربر قصد شرکت در یک کنفرانس تلفنی را داشته باشد، اپلیکیشن به طور خودکار رمز عبور را برای او وارد خواهد کرد.  به گزارش مشرق، برای […]

گوگل امروز از بروزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن تقویم خود خبر داده که پشتیبانی از کنفرانس های تلفنی را در آن ارتقا می دهد. با این آپدیت، هر زمان که کاربر قصد شرکت در یک کنفرانس تلفنی را داشته باشد، اپلیکیشن به طور خودکار رمز عبور را برای او وارد خواهد کرد.

 به گزارش مشرق، برای شرکت در کنفرانس های تلفنی از طریق Google Calendar، لازم است که روی شماره مخصوص آن در بخش رویدادهای تقویم اشاره کنید. در نسخه های پیشین اپ برای ورود به این کفرانس می بایست رمز عبور را به طور دستی وارد می کردید، اما با بروزرسانی این قابلیت تنها یک اشاره به رویداد تقویم برای ورود به کنفرانس کفایت می کند و دیگر نیازی به وارد کردن رمز عبور نیست.
 
اپلیکیشن تقویم گوگل از این پس با جستجو در توضیحات نوشته شده برای رویدادها، رمز عبور را پیدا کرده و آن را به طور خودکار برای ورود شما به کنفرانس تلفنی وارد می کند. در صورتی هم که موفق به این کار نشود، می بایست به همان شیوه قدیمی رمز عبور را به طور دستی وارد اپلیکیشن کنید.
 
Google Calendar رایگان است، بد نیست بدانید که این بروزرسانی درست یک روز بعد از اضافه شدن اعلان های یادآور به نسخه تحت وب به نسخه اندروید اپ تقویم گوگل اضافه شده است.

نرم‌فزار فوق را از لینک زیر دانلود کنید.

نرم‌افزار تقویم گوگل بروز شد +دانلود

منبع: دیجیاتو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: