تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۱ کد مطلب 107421

هدیه آبراموویچ برای گاس هیدینک

مالک میلیاردر باشگاه چلسی در مراسم بهترین‌های این باشگاه هدیه جالب توجهی برای گاس هیدینک هلندی در نظر گرفت و به او اهدا کرد. به گزارش مشرق به نقل از دیلی میل، چلسی در پایان فصل کابوس‌وار خود تنها یک بازی باید برگزار کند و آن هم فردا (یکشنبه) برابر لسترسیتی در خانه است. آن‌ها […]

مالک میلیاردر باشگاه چلسی در مراسم بهترین‌های این باشگاه هدیه جالب توجهی برای گاس هیدینک هلندی در نظر گرفت و به او اهدا کرد.

به گزارش مشرق به نقل از دیلی میل، چلسی در پایان فصل کابوس‌وار خود تنها یک بازی باید برگزار کند و آن هم فردا (یکشنبه) برابر لسترسیتی در خانه است. آن‌ها بدون هیچ توفیقی این فصل را به پایان رساندند و با دو مربی یعنی ژوزه مورینیو و گاس هیدینک کارشان را به پایان بردند و قرار است در تابستان آنتونیو کونته هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

شب گذشته (جمعه) مراسم بهترین‌های باشگاه چلسی برگزار شد و در این مراسم از گاس هیدینک که به عنوان مربی موقت هدایت آبی‌های لندن را بر عهده گرفت تقدیر به عمل آمد و رومن آبراموویچ نیز یک موتورسیکلت منحصر به فرد را برای این مربی در نظر گرفت و به او اهدا کرد و هیدینک سوار بر همین موتور از مراسم به هتل بازگشت.

در مراسم بهترین‌های باشگاه چلسی گل ادن هازارد به تاتنهام به عنوان زیباترین گل انتخاب شد و روبن لوفتوس‌چیک به عنوان پدیده باشگاه انتخاب شد و ویلیان نیز عنوان بهترین بازیکن فصل را به خود اختصاص داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: