تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۵ کد مطلب 107425

العبادی: سیاستمداران اختلافات را کنار بگذارند

نخست وزیر عراق ضمن درخواست از سیاستمداران برای کنار گذاشتن اختلافات خود از ادامه خطر تروریسم با وجود دستاوردهای میدانی نیروهای عراقی خبر داد. به گزارش مشرق به نقل از النشره، حیدر العبادی از سیاستمداران عراقی خواست که اختلافات را کنار بگذارند و متحد شوند. نخست وزیر عراق گفت: کشور در معرض چالش امنیتی گروههای […]

نخست وزیر عراق ضمن درخواست از سیاستمداران برای کنار گذاشتن اختلافات خود از ادامه خطر تروریسم با وجود دستاوردهای میدانی نیروهای عراقی خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از النشره، حیدر العبادی از سیاستمداران عراقی خواست که اختلافات را کنار بگذارند و متحد شوند.

نخست وزیر عراق گفت: کشور در معرض چالش امنیتی گروههای تروریستی قرار دارد و خطر همچنان با وجود دستاوردهای میدانی نیروهای امنیتی عراق و نزدیک شدن زمان آزاد سازی شهر موصل و آمادگی برای آزاد سازی فلوجه همچنان باقی است.

وی تاکید کرد: گروه های سیاسی برای دست یابی به راه حلی به منظور برون رفت از بحران کنونی به رایزنی ها ادامه دهند.در حالی که انفجارها در برخی مناطق ادامه دارد اتهامات متقابل میان برخی سیاستمداران شگفت آور است.

حیدر العبادی افزود: اختلافات و نزاع سیاسی در دیالی منجر به اقدامات تروریستی در بغداد شد.اختلافات و کشمکش های سیاسی و تعطیلی پارلمان در افزایش روند اقدامات تروریستی نقش دارد.

نخست وزیر عراق تاکید کرد: نیروهای عراقی با گروه های تروریستی که به گفتگو اعتقادی ندارند می جنگند.تروریست ها تفکری که دیگران را متقاعد سازند ندارند از همین رو به خشونت و قتل کسانی که دیدگاه مخالف با آنها دارند روی می آورند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: