تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۰ کد مطلب 107435

۲ شرکت دولتی منحل شد

با انحلال شرکت تولید و بسته بندی فرآورده های گوشتی کشور (زیاران) و شرکت سهامی دارویی و تجهیزات پزشکی کشور در جلسه امروز هیات واگذاری موافقت شد. به گزارش مشرق، جلسه هیات واگذاری صبح امروز با حضور اعضا در وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شد و در این جلسه قیمت پایه و شرایط واگذاری […]

با انحلال شرکت تولید و بسته بندی فرآورده های گوشتی کشور (زیاران) و شرکت سهامی دارویی و تجهیزات پزشکی کشور در جلسه امروز هیات واگذاری موافقت شد.

به گزارش مشرق، جلسه هیات واگذاری صبح امروز با حضور اعضا در وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شد و در این جلسه قیمت پایه و شرایط واگذاری ۲۲٫۳۴ درصد سهام شرکت فرآوری مواد پروتئینی یزد جهت واگذاری از طریق مزایده به تصویب رسید.

همچنین بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد “تعیین نرخ سود فروش اقساطی و نرخ وجه التزام خسارات تاخیر تادیه در سال ۱۳۹۵”؛ “پیشنهاد تنفس در پرداخت اقساط توسط خریداران بنگاههای مورد واگذاری در صورت تاخیر در تحویل مورد معامله” و “نحوه واگذاری دارایی های تملیکی شرکتهای مشمول واگذاری به منظور تادیه بدهی آنها” و نیز تصمیم گیری در خصوص انحلال شرکتهای تولید و بسته بندی فرآورده های گوشتی کشور – زیاران و شرکت سهامی دارویی و تجهیزات پزشکی کشور از دیگر موضوعات جلسه امروز هیات واگذاری بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: