تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۴ کد مطلب 107436

منتظر گرمتر شدن هوا باشید

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از افزایش دما در اکثر نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد.  به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، روز شنبه ۲۵ اردیبهشت، در برخی مناطق دامنه‌های البرز مرکزی و روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت، در برخی نقاط شرق […]

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از افزایش دما در اکثر نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد.

 به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، روز شنبه ۲۵ اردیبهشت، در برخی مناطق دامنه‌های البرز مرکزی و روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت، در برخی نقاط شرق و جنوب شرق در ساعات بعدازظهر بارش پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی اظهار کرد: طی این دو روز به دلیل وزش باد شدید، خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود و در برخی مناطق جنوب غرب کشور باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، طی سه روز آینده افزایش دما برای اکثر نقاط کشور رخ خواهد داد.

وظیفه در پایان در مورد وضعیت هوای استان تهران اظهار کرد: آسمان تهران در روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت، صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۳۳ و ۲۲ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت، کمی ابری، گاهی وزش باد، در اواخر وقت وزش باد شدید با حداکثر و حداقل دمای ۳۵ و ۲۴ درجه سانتیگرا پیش‌بینی می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: