تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۷ کد مطلب 107439

ارزش قهرمانی در لالیگا در سیدبندی چمپیونزلیگ

بارسا و رئال امشب هر یک تلاش خواهند کرد تا عنوان قهرمانی لالیگا را کسب کنند و طبیعتا بارسای صدرنشین از شانس بیشتری برخوردار خواهد بود. به گزارش مشرق، بارسا در زمین گرانادا به میدان خواهد رفت و با کسب یک پیروزی می تواند قهرمانی خود را قطعی کند و رئال در زمین دپور باید پیروز […]

بارسا و رئال امشب هر یک تلاش خواهند کرد تا عنوان قهرمانی لالیگا را کسب کنند و طبیعتا بارسای صدرنشین از شانس بیشتری برخوردار خواهد بود.

به گزارش مشرق، بارسا در زمین گرانادا به میدان خواهد رفت و با کسب یک پیروزی می تواند قهرمانی خود را قطعی کند و رئال در زمین دپور باید پیروز شده و چشم به لغزش بارسا در لوس کارمنس داشته باشد. قهرمانی در لالیگا برای هر یک از این دو تیم از منظر سیدبندی لیگ قهرمانان اهمیت فراوانی دارد. هر دو تیم جدای اینکه قهرمان شوند یا خیر، سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کرده اند اما از سال گذشته تنها قهرمان لیگ های اروپایی بعلاوه قهرمان دور گذشته لیگ قهرمانان در سید یک این تورنمنت قرار خواهند گرفت.

بر این اساس، بارسا یا رئال، یوونتوس، بنفیکا یا اسپورتینگ، پاری سن ژرمن، لسترسیتی، بایرن مونیخ، زسکا یا روستوف یا زنیت و قهرمان چمپیونزلیگ(رئال یا اتلتیکو)، ۸ تیم حاضر در سید یک لیگ قهرمانان خواهند بود. اگر رئال امشب قهرمان لالیگا شود و ۸ خرداد نیز جام قهرمانی اروپا را بالای سر ببرد، دیناموکیف یکی از سیدها را اشغال خواهد کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: