تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۰۲:۳۴ کد مطلب 107471

دیدار وزیر اطلاعات ایران با رئیس جمهور عراق

رئیس جمهور عراق در دیدار با وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، از کمک‌های ارزشمند ایران در مبارزه با داعش تقدیر و تشکر کرد. به گزارش مشرق، «سید محمود علوی» وزیر اطلاعات ایران روز شنبه با «فؤاد معصوم» رئیس جمهور عراق در بغداد دیدار کرد. به گزارش وبگاه خبری «خلیج ۲۴»، دو طرف در این دیدار، […]

رئیس جمهور عراق در دیدار با وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، از کمک‌های ارزشمند ایران در مبارزه با داعش تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مشرق، «سید محمود علوی» وزیر اطلاعات ایران روز شنبه با «فؤاد معصوم» رئیس جمهور عراق در بغداد دیدار کرد.

به گزارش وبگاه خبری «خلیج ۲۴»، دو طرف در این دیدار، درباره روابط ایران و عراق در زمینه همکاری امنیتی و نظامی علیه داعش به بحث و تبادل آرا پرداختند.

پیش از این نیز، «سلیم الجبوری» رئیس پارلمان عراق در دفتر خود، با وزیر اطلاعات دیدار و از نقش جمهوری اسلامی ایران در برقراری ثبات در کشورش تقدیر کرده بود .

ریاست جمهوری عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که فؤاد معصوم در این دیدار، از کمک‌های ارزشمند جمهوری اسلامی ایران به مردم عراق به ویژه در مقابله با داعش تقدیر کرده است.

رئیس جمهور عراق همچنین بر ضرورت همکاری کشورهای منطقه از جمله ایران و اهمیت همکاری بین ایران و عراق تاکید کرد.

«عمار حکیم» رئیس شورای عالی عراق روز جمعه به هنگام استقبال از سید محمود علوی، همکاری اطلاعاتی با ایران را لازمه از بین بردن داعش دانست و از موضع ایران در حمایت از عراق در جنگ با داعش تقدیر و قدردانی کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: