تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۰۴:۲۷ کد مطلب 107497

عکس/ بازیکن قهرمان لیگ یاد گذشته ها می‌کند

بازیکنان وقتی بزرگ می شوند خیلی زود گذشته خود را فراموش می کنند و متاسفانه نه تنها گذشته را به یاد نمی آورند بلکه واقعیت ها را انکار هم می کنند! به گزارش مشرق، البته این فقط یک روی سکه است. برخی از بازیکنان هستند که هر قدر بزرگ تر می شوند بیشتر گذشته را به […]

بازیکنان وقتی بزرگ می شوند خیلی زود گذشته خود را فراموش می کنند و متاسفانه نه تنها گذشته را به یاد نمی آورند بلکه واقعیت ها را انکار هم می کنند!

به گزارش مشرق، البته این فقط یک روی سکه است. برخی از بازیکنان هستند که هر قدر بزرگ تر می شوند بیشتر گذشته را به یاد می آورند. این دست از بازیکنان پایدارترند و حتی بعد از خداحافظی هم هم چنان مورد توجه هستند.
 چهره ها دو دسته اند. دسته ای که هم مشهورند و هم محبوب و دسته دیگر فقط مشهورند اما از نظر اخلاقی مورد انتقادند.

یک عکس جالب در فضای مجازی منتشر شده. دانیال ماهینی مدافع راست استقلال خوزستان که این فصل در بیشتر بازی های این تیم فیکس بوده بلافاصله بعد از  حال بازگشت به بوشهر با مربیان قدیمی خود عکسی به یادگار گرفته است. عادل بلامزاده و میثم وفایی در سال ۸۷ و در سن ۱۷ سالگی مربیان دانیال ماهینی بودند! حال که دانیال در سن ۲۴ سالگی به همراه استقلال خوزستان جام قهرمانی را بر بالای سر  برده با آنها عکسی به یادگار می گیرد. به یاد گذشته ها تا ثابت کند هیچ وقت تلاش و زحمات مربیان قدیمی خود را از یاد نمی برد.

عکس/ بازیکن قهرمان یاد گذشته ها می‌کند

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: