تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۰۵:۳۳ کد مطلب 107512

زلاتان با گل از پارک‌دوپرنس خداحافظی کرد

اسطوره فوتبال سوئد وداع باشکوهی با ورزشگاه خانگی تیمش داشت. به گزارش مشرق، تیم پاری‌سن‌ژرمن در آخرین بازی زلاتان ابراهیموویچ در ورزشگاه خانگی‌اش با گل‌های او، آخرین بازی ا فصل  جاری در چارچوب هفته سی و هشتم لیگ دسته اول فرانسه( لوشامپیونه) را با برتری ۴ بر صفر مقابل نانت خاتمه داد.  برای قهرمان زودهنگام […]

اسطوره فوتبال سوئد وداع باشکوهی با ورزشگاه خانگی تیمش داشت.

زلاتان با گل از پارک‌دوپرنس خداحافظی کردبه گزارش مشرق، تیم پاری‌سن‌ژرمن در آخرین بازی زلاتان ابراهیموویچ در ورزشگاه خانگی‌اش با گل‌های او، آخرین بازی ا فصل  جاری در چارچوب هفته سی و هشتم لیگ دسته اول فرانسه( لوشامپیونه) را با برتری ۴ بر صفر مقابل نانت خاتمه داد.

 برای قهرمان زودهنگام فصل جاری رقابت‌ها، زلاتان در دقایق ۱۸ و ۸۹، مورا در دقیقه ۴۳ و مارکینیوش در دقیقه ۵۲  گل زدند تا پاری‌سن‌ژرمن ۹۶ امتیازی، فصل رویایی خود را به پایان ببرد.

 نانت ۴۸ امتیازی در رده چهاردهم ایستاد.

 در سایر بازی‌های همزمان شنبه شب، رنس ۴ بریک لیون بزرگ را شکست داد اما به خاطر نتایج سایر بازی‌ها با ۳۹ امتیاز به سرنوشت گازالک آژاکسیو و تروا دچار شد و به دسته پایین‌تر سقوط کرد.

 لیون ۶۵ امتیازی در رده دوم جواز صعود مستقیم به مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان را به دست آورد.

در سایر بازی‌ها، آنژه ۳ بر ۲ مغلوب تولوز شد، کان یک بر صفر بوردو را برد، گنگان ۳ بر ۲ به نیس باخت،لوریان یک بر صفر از سد گازالک آژاکسیو گذشت، موناکو ۲ بر صفر مون‌پولیه را برد، رن در خانه ۲ بریک مغلوب باستیا شد، سن‌اتین یک بر صفر به لیل باخت و سهمیه لیگ اروپا را از دست داد و تروا و المپیک مارسی به تساوی یک بریک رسیدند.

 در جدول و در پایان فصل جاری، پاری‌سن‌ژرمن ۹۶ امتیازی ضمن ایجاد بیشترین اختلاف بین تیم‌های اول  ودوم تاریخ ۵ لیگ معتبر اروپا( ۳۱ امتیاز!) قهرمان شد و همراه لیون ۶۵ امتیازی به مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان راه یافت. موناکوی ۶۵ امتیازی هم به مرحله مقدماتی این رقابت‌ها راه یافت.

نیس و لیل به لیگ اروپا رسیدند.

 در پایین جدول هم رنس، گازالک آژاکسیو و تروا با لیگ دسته اول خداحافظی کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: