تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۰۷:۰۰ کد مطلب 107521

برخلاف شعار دولت حرمت زائران ایرانی حفظ نمی‌شود

سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری گفت: برخلاف شعار دولت تدبیر و امید درباره حفظ اعتبار گذرنامه ایرانیان، حرمت زائران ما حفظ نمی‌شود. به گزارش مشرق، سید کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با اشاره به کارشکنی دولت عربستان سعودی برای حضور ایرانیان در حج تمتع امسال اظهار داشت: متاسفانه رژیم […]

سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری گفت: برخلاف شعار دولت تدبیر و امید درباره حفظ اعتبار گذرنامه ایرانیان، حرمت زائران ما حفظ نمی‌شود.

به گزارش مشرق، سید کمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با اشاره به کارشکنی دولت عربستان سعودی برای حضور ایرانیان در حج تمتع امسال اظهار داشت: متاسفانه رژیم آل‌سعود به رفتارهای قبلی خود ادامه می‌دهد؛ هنوز خاطره فاجعه منا از یاد کسی نرفته و امروز نیز مشغول بمباران منازل مسکونی و غیرنظامیان در یمن هستند بنابراین اقدامات آنها تکمیل کننده خباثت‌هایشان است.

وی با تاکید بر اینکه ما به دنبال برگزاری حج عزتمندانه هستیم، تصریح کرد: آیات عظام و مراجع تقلید اعلام کردند با شرایط موجود حج بر افراد مستطیع واجب نیست و امیدواریم آل سعود دست از خباثت‌های خود بردارد چرا که با وضعیت فعلی ایرانیان حاضر نیستند عزت خود را معامله کنند.

سجادی با انتقاد از برخی سهل انگاری‌ها در برخورد با رژیم آل‌سعود اظهار داشت: ما شاهد دیپلماسی قاطع از سوی مسئولین نبودیم و تعلل در برخورد با هتک حرمت زائران ما موجب گستاخی این رژیم جنایتکار شد؛ توقع ما از دولت تدبیر امید این است که به وعده خود درباره حفظ اعتبار گذرنامه ایرانی‌ها عمل کنند و فراموش نکنند در ایام انتخابات چه وعده‌هایی دادند که امروز شاهد آن هستیم که برخلاف شعارها، حرمت زائران ما حفظ نمی‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: