تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۰۷:۴۷ کد مطلب 107527

دستگیری زن کلاهبردار ایرانی در ایتالیا

سخنگوی ناجا از دستگیری زن ایرانی کلاهبرداری در کشور ایتالیا خبر داد که با سوءاستفاده و جعل عنوان دولتی، بیش از ۲۷۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود. به گزارش مشرق، سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به دستگیری زنی که اقدام به کلاهبرداری ده‌ها میلیارد تومانی کرده بود، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: به […]

سخنگوی ناجا از دستگیری زن ایرانی کلاهبرداری در کشور ایتالیا خبر داد که با سوءاستفاده و جعل عنوان دولتی، بیش از ۲۷۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود.

به گزارش مشرق، سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به دستگیری زنی که اقدام به کلاهبرداری ده‌ها میلیارد تومانی کرده بود، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: به دنبال گزارشاتی از کلاهبرداری چند میلیارد تومانی، پرونده در اختیار پلیس قرار گرفت و در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد خانمی با سوءاستفاده از عنوان بانک مرکزی، خود را از کارمندان این بانک معرفی کرده و با این شیوه و شگرد میلیاردها تومان از قربانیان خود کلاهبرداری کرده بود.

سخنگوی ناجا اضافه کرد: در بررسی‌های تکمیلی، مبلغ کلاهبرداری شده توسط این خانم بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال برآورد شد و با توجه به خروج وی از کشور، موضوع از طریق پلیس اینترپل در دست بررسی قرار گرفت.

وی گفت: به دنبال آخرین رصدهای انجام شده، موفق به پیگیری این فرد در کشور ایتالیا شدیم و با توجه به پیگرد این فرد توسط اینترپل، وی در این کشور شناسایی و دستگیر شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: