تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۷ کد مطلب 107545

میرزاجانپور: از رویارویی با فرانسه درس‌های خوبی گرفتیم

دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: برگزاری دو دیدار تدارکاتی با فرانسه بازیکنان ایران را با نقاط ضعف و قوت خود آشنا کرد و درس های خوبی از این دیدارها گرفتند. به گزارش مشرق، مجتبی میرزاجانپور پس از دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم های ملی والیبال ایران و فرانسه گفت: باید از بازیکنان تشکر […]

دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: برگزاری دو دیدار تدارکاتی با فرانسه بازیکنان ایران را با نقاط ضعف و قوت خود آشنا کرد و درس های خوبی از این دیدارها گرفتند.

به گزارش مشرق، مجتبی میرزاجانپور پس از دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم های ملی والیبال ایران و فرانسه گفت: باید از بازیکنان تشکر کنم که در این مسابقه تلاش خود را برای کسب نتیجه لازم به عمل آوردند.

وی با بیان اینکه دو دیدار با فرانسه برای تیم ملی والیبال ایران مفید بود، گفت: فرانسه خیلی خوب بازی کرد و مسابقه با قهرمان لیگ جهانی به بازیکنان و کادر فنی برای شناخت نقاط ضعف و قوت بازیکنان کمک کرد.

بازیکن تیم ملی والیبال با یادآوری اینکه از نتایج دیدار با فرانسه درس های خوبی گرفتیم، گفت: چند مسابقه دیگر میزان هماهنگی ملی پوشان را بهتر خواهد کرد و تا رقابت‌های انتخابی المپیک به آمادگی کامل خواهیم رسید.

تیم ملی والیبال ایران در دو دیدار تدارکاتی با فرانسه به ترتیب سه بر یک و سه بر صفر مغلوب قهرمان لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ شد.

ملی پوشان ایران خود را برای حضور شایسته در رقابت های انتخابی المپیک که از هشتم خردادماه به میزبانی ژاپن برگزار می شود، آماده می کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: