تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۳ کد مطلب 107565

بازداشت مرد بی‌باک بخاطر سلفی‌خطرناک +تصاویر

یک مرد بی‌باک روسیه‌ای قبل از بازداشت شدن روی آسمان‌خراش نیویورک آخرین عکس‌های سلفی خود را در صفحه اینستاگرام خود بارگذاری کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پاول گوگولان ۲۳ ساله از روسیه تلاش کرد که روز سه‌شنبه از ساختمان ۳۹ طبقه سیگرام در خیابان پارک نیویورک بالا برود. این […]

یک مرد بی‌باک روسیه‌ای قبل از بازداشت شدن روی آسمان‌خراش نیویورک آخرین عکس‌های سلفی خود را در صفحه اینستاگرام خود بارگذاری کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پاول گوگولان ۲۳ ساله از روسیه تلاش کرد که روز سه‌شنبه از ساختمان ۳۹ طبقه سیگرام در خیابان پارک نیویورک بالا برود.

این شخص بی‌پروا فقط موفق شد تا طبقه یازدهم این ساختمان بالا برود چون به جرم به خطر انداختن بی‌ملاحظانه خود و ورود غیر مجاز دستگیرشد.

بازداشت مرد بی‌باک بخاطر سلفی خطرناک +تصاویر

پاول گوگولان قبل از دستگیری خود چند عکس سرگیجه آور در صفحه اینستاگرام خود بارگذاری کرد که یکی از آن عکس‌ها او را در حال آویزان بودن از لبه ساختمان نشان می‌داد.

در یکی دیگر از عکس‌ها در حالت نشسته لبه ساختمان است که شهر نیویورک صدها فوت پایین تر از پای آویزان او از لبه آسمان‌خراش است.

پاول گوگولان به خاطر بالا رفتن از ساختمان‌های معروف سراسر جهان معروف است.

بازداشت مرد بی‌باک بخاطر سلفی خطرناک +تصاویر

بازداشت مرد بی‌باک بخاطر سلفی خطرناک +تصاویر

بازداشت مرد بی‌باک بخاطر سلفی خطرناک +تصاویر

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: