تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۹ کد مطلب 107599

حمله‌خمپاره‌ای به ساختمان تلویزیون ملی سوریه

خبرگزاری سوریه خبر داد که تروریست‌ها به دفتر مرکزی تلویزیون ملی این کشور در شمال حلب حمله خمپاره‌ای کردند که بر اثر آن چند نفر زخمی شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، در ادامه حملات تروریست‌ها به اماکن غیر نظامی در حلب، ساختمان مرکزی تلویزیون ملی سوریه در شمال حلب هدف حمله […]

خبرگزاری سوریه خبر داد که تروریست‌ها به دفتر مرکزی تلویزیون ملی این کشور در شمال حلب حمله خمپاره‌ای کردند که بر اثر آن چند نفر زخمی شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، در ادامه حملات تروریست‌ها به اماکن غیر نظامی در حلب، ساختمان مرکزی تلویزیون ملی سوریه در شمال حلب هدف حمله خمپاره‌ای قرار گرفت.

خبرگزاری سوریه(سانا) از حمله خمپاره‌ای به ساختمان مرکزی تلویزیون ملی سوریه در شما حلب خبر داد؛‌ حمله‌ای که سبب زخمی شدن چند نفر شد.

سانا بدون اشاره به شدت جراحت افراد زخمی شده در حمله به ساختمان تلویزیون ملی، خبر داده که معارضان به چندین منطقه در غرب حلب هم تیراندازی و حملات خمپاره‌ای کرده‌اند.

حملات خمپاره‌ای به مناطق تحت کنترل دولت سوریه در حلب از سوی معارضان، در حالی انجام می‌شود که از چند روز قبل طرف‌های درگیر بر سر آتش‌بس به توافق رسیده‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: