تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۱ کد مطلب 107657

پرداخت جریمه تیم والیبال بانک سرمایه

تیم والیبال بانک سرمایه که به دلیل شکایت بازیکن صربستانی در آستانه محرومیت از جام باشگاه‌های آسیا قرار گرفته بود جریمه‌اش را پرداخت کرد. به گزارش مشرق، بعد از قهرمانی تیم والیبال بانک سرمایه در لیگ ایران، بانکی‌ها که برای حضور در آسیا با یک مشکل روبرو شده‌ بودند توانستند مشکل خود را برطرف کنند. […]

تیم والیبال بانک سرمایه که به دلیل شکایت بازیکن صربستانی در آستانه محرومیت از جام باشگاه‌های آسیا قرار گرفته بود جریمه‌اش را پرداخت کرد.

به گزارش مشرق، بعد از قهرمانی تیم والیبال بانک سرمایه در لیگ ایران، بانکی‌ها که برای حضور در آسیا با یک مشکل روبرو شده‌ بودند توانستند مشکل خود را برطرف کنند.

ایوان برونیاک، بازیکن صربستانی که در ابتدای قصل قراردادی با تیم بانک سرمایه بسته بود پیش از آغاز لیگ از این تیم کنار گذاشته شد و به همین دلیل به دادگاه رسیدگی به امور بازیکنان بین‌المللی شکایت کرد.

شکایت این بازیکن جریمه‌ای ۸۰ هزار یورویی و محرومیت از حضور در رقابت‌های بین‌المللی را برای قهرمان ایران به همراه داشت که ظاهراً مسئولان این تیم جریمه خود را پرداخت کرده‌اند و در انتظار فسخ جریمه هستند.

به این ترتیب تیم والیبال بانک سرمایه باید خود را برای حضور درجام باشگاه‌های آسیا آماده کند. این مسابقات اواسط خرداد ماه به میزبانی میانمار برگزار می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: