تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۱ کد مطلب 107664

درویش: سرمربی بعدی سایپا ایرانی است

مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرد با هیچ بازیکنی برای فصل آینده مذاکره ای انجام نشده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه،  در روزهای گذشته برخی رسانه ها از مذاکره برخی بازیکنان مطرح لیگ برتری با مدیرعامل جدید باشگاه سایپا خبر داده بودند.رضا درویش، مدیرعامل سایپا با رد این اخبار به “ورزش […]

مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرد با هیچ بازیکنی برای فصل آینده مذاکره ای انجام نشده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش سه،  در روزهای گذشته برخی رسانه ها از مذاکره برخی بازیکنان مطرح لیگ برتری با مدیرعامل جدید باشگاه سایپا خبر داده بودند.


رضا درویش، مدیرعامل سایپا با رد این اخبار به “ورزش سه” می گوید: ما با هیچ بازیکنی صحبت نکردیم. در فوتبال بازیکنان را سرمربی تیم انتخاب می کند و وقتی ما هنوز سرمربی نداریم طبیعی است که نمی توانیم با بازیکنی وارد مذاکره شویم. ما حتی با بازیکنان خودمان نیز برای تمدید قرارداد صحبتی نکردیم.


وی درباره زمان انتخاب سرمربی سایپا می افزاید: باید جلسه هیات مدیره باشگاه تشکیل شود و گزینه های موجود را بررسی کنیم. چند گزینه برای هدایت سایپا داریم که ظرف روزهای آینده تصمیم نهایی را اتخاذ می کنیم.


درویش در پاسخ به این پرسش که آیا گزینه خارجی هم برای هدایت سایپا وجود دارد، عنوان می کند: خیر، سرمربی بعدی سایپا ایرانی است. همانطور که از قبل گفته بودم، مجید جلالی نیز یکی از گزینه های آینده ما خواهد بود.


Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: