تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۱ کد مطلب 107685

واکنش افشارزاده به شایعه حضورکرانچار روی نیمکت استقلال

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، بهرام افشارزاده درباره رتبه سوم استقلال در لیگ برتر، فینال جام حذفی و … صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:   از عملکرد استقلال و کادر فنی در لیگ پانزدهم راضی هستید؟ – رضایتم صددرصدی نیست، ولی به‌طور کلی رضایت دارم. استقلال سهمیه آسیا را کسب […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، بهرام افشارزاده درباره رتبه سوم استقلال در لیگ برتر، فینال جام حذفی و … صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید: 

 از عملکرد استقلال و کادر فنی در لیگ پانزدهم راضی هستید؟

– رضایتم صددرصدی نیست، ولی به‌طور کلی رضایت دارم. استقلال سهمیه آسیا را کسب کرد و در فینال جام حذفی نیز حضور دارد. در سال گذشته فراز و نشیب‌های زیادی داشتیم، اما روی در این فصل هم رفته از عملکرد تیم راضی هستم.

 فکر می‌کنید بتوانید قهرمان جام حذفی شوید؟

– هر مدیرعاملی علاقه‌مند است که تیمش قهرمان شود. امیدوارم این اتفاق بیفتد و قهرمان جام حذفی شویم.

 نبود خسرو حیدری و سجاد شهباززاده کار را برای استقلال سخت نمی‌کند؟

– بالاخره چاره‌ای نداریم و بازیکنان جایگزین باید بتوانند خلاء این دو بازیکن بزرگ را پر کنند. غیبت این دو بازیکن خلاء سنگینی است، اما چاره‌ای نداریم و باید در غیاب آنها بازی کنیم.

 سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن به برگزاری بازی در خرمشهر اعتراض کرده و گفته ورزشگاهی که قرار است بازی در آن برگزار شود فاقد استاندارهای لازم است.

– ما هیچ اعتراضی نداریم. فدراسیون مرجع و قانونگذار بوده و تابع آن هستیم.

 بحث بعدی زمان برگزاری فینال جام حذفی است. ذوب‌آهنی‌ها به برگزاری بازی در دهم خرداد اعتراض دارند.

– ما همان ۹ خرداد با ذوب‌آهن بازی می‌کنیم.

اما سازمان لیگ به‌خاطر اینکه ذوب‌آهن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کرد، فینال جام حذفی را به دهم خرداد موکول کرد و ذوب‌آهنی ها خواستار تغییر زمان این بازی هستند.

– ما به این تاریخ هم اعتراض خواهیم کرد، چون برنامه‌ریزی کرده و بلیت‌های‌مان را گرفته‌ایم. ما همان ۹ خرداد به میدان می‌رویم.

 بحث مذاکره با کرانچار سرمربی کرواسی پیشین سپاهان و پرسپولیس صحت دارد؟

– به هیچ عنوان این مسئله صحت ندارد.

یکی از رسانه‌ها مدعی شده که مسئولان استقلال برای مذاکره با کرانچار از وزارت ورزش و جوانان استعلام گرفته‌اند.

– چه استعلامی؟ پرویز مظلومی سرمربی استقلال است و هیچ صحبت یا استعلامی نشده است. همین صحبت‌‌ها و سؤالات باعث می‌شود جواب تلفنم را ندهم! خداحافظ!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: