تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۲ کد مطلب 107687

۸ انتحاری داعش در شمال بغداد+عکس

۸ تروریست تکفیری گروه داعش با حمله انتجاری به ایستگاه استخراج گاز در منطقه “التاجی” خسارات گسترده مالی و جانی به آن وارد آوردند. گروه بین الملل مشرق- ۸ تروریست تکفیری گروه داعش با حمله انتجاری به ایستگاه استخراج گاز در منطقه “التاجی” خسارات گسترده مالی و جانی به آن وارد آوردند. بنابر این گزارش، ابتدا […]

۸ تروریست تکفیری گروه داعش با حمله انتجاری به ایستگاه استخراج گاز در منطقه “التاجی” خسارات گسترده مالی و جانی به آن وارد آوردند.

گروه بین الملل مشرق- ۸ تروریست تکفیری گروه داعش با حمله انتجاری به ایستگاه استخراج گاز در منطقه “التاجی” خسارات گسترده مالی و جانی به آن وارد آوردند.

8 انتحاری داعش در شمال بغداد+عکس

بنابر این گزارش، ابتدا یک عامل انتحاری خودروی بمبگذاری خود را در مقابل درب ورودی این مرکز تولید انرژی منفجر کرده و بلافاصله ۷ تروریست دیگر با هجوم به مواضع نیروهای امنیتی مستقر در محوطه با آنها بشدت درگیر شدند. تروریستهای مهاجم با استفاده از سلاح ضد تانک آرپی جی مخازن نگهداری گاز این مرکز را هدف قرار دادند که خسارات گسترده ای به آن وارد آمده استو در یان حمله ۵ نفر از کارگران شاغل در این ایستگاه کشته و ۱۳ نفر دیگر نیز بشدت زخمی شدند که برای درمان به بیمارستانهای شهر بغداد منتقل شده اند. کلیه مهاجمین نیز توسط نیروهای امنیتی عراقی به هلاکت رسیده اند. داعش با صدور بیانیه ای مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است.

8 انتحاری داعش در شمال بغداد+عکس
8 انتحاری داعش در شمال بغداد+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: