تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۷ کد مطلب 107688

فروش ۱۵۰ میلیارد تومانی کتاب در نمایشگاه

قائم مقام بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران از فروش ۱۵۰ میلیارد تومانی کتاب در این نمایشگاه خبرداد. به گزارش مشرق، بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز گذشته به کار خود پایان داد و نمایشگاه کتاب با وجود نقل مکان توانست مخاطبان زیادی را جلب کند. امیرمسعود شهرام‌نیا، قائم مقام این نمایشگاه […]

قائم مقام بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران از فروش ۱۵۰ میلیارد تومانی کتاب در این نمایشگاه خبرداد.

به گزارش مشرق، بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز گذشته به کار خود پایان داد و نمایشگاه کتاب با وجود نقل مکان توانست مخاطبان زیادی را جلب کند.

امیرمسعود شهرام‌نیا، قائم مقام این نمایشگاه گفت: طبق آماری که ما از پوزهای بانک شهر داریم میزان ۷۸ میلیارد تومان است، اما این رقم همه میزان فروش نیست؛ چرا که بخشی از خریدها به صورت متفرقه توسط کارتخوان‌های دیگر بانک‌ها یا به صورت نقدی و یا اعتباری انجام می‌شد؛ برآورد این است که باید به میزان رقمی که پوزهای بانک شهر اعلام کرده‌اند، ۳۰ یا ۴۰ درصد اضافه شود.

وی افزود: اگر ما حداقل را در نظر بگیریم، باید گفت که نمایشگاه امسال ۱۱۰ میلیارد فروش داشته و اگر دو برابر حساب کنیم، به ۱۵۰ میلیارد تومان خواهیم رسید؛ تمامی این رقم اعلام شده به فروش کتاب اختصاص دارد.

شهرام نیا در پایان گفت: این دوره نمایشگاه نسبت به دوره گذشته خود با ۱۵ درصد رشد همراه بوده است؛ که با وجود جابه جایی مکان نمایشگاه آمار بسیار خوبی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: