تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۲ کد مطلب 107706

پس از روئیت کشمیری و کلاهی در آلمان؛ عامل انفجار دفتر حزب جمهوری در آلبانی دستگیر شد/ آیا جعبه سیاه جریان نفوذ گشوده می شود؟

درپی اعلام دستگیری عضو کلیدی گروهک منافقین در آلبانی: با توجه به ادعای یک مقام امنیتی در دی ماه ۹۲ مبنی بر رویت مسعود کشمیری عامل انفجار نخست وزیری و محمدرضا کلاهی صمدی عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی در آلمان و همچنین خبر سخنگوی ناجا مبنی بر دستگیری عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در […]

درپی اعلام دستگیری عضو کلیدی گروهک منافقین در آلبانی:

با توجه به ادعای یک مقام امنیتی در دی ماه ۹۲ مبنی بر رویت مسعود کشمیری عامل انفجار نخست وزیری و محمدرضا کلاهی صمدی عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی در آلمان و همچنین خبر سخنگوی ناجا مبنی بر دستگیری عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در آلبانی، احتمال شناسایی و دستگیری جعبه سیاه جریان نفاق در کشور را بیش از پیش می شود.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، روز گذشته سردار سعید منتظرالمهدی امروز در نشست خبری که با رسانه‌ها داشت، از دستگیری یکی از عناصر منافق در کشور آلبانی که در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی نقش آفرین بود خبر داد.

او گفت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های نیروی انتظامی در شناسایی عوامل این حادثه و همکاری با پلیس اینترپل، این عضو گروهک منافقین بازداشت شده و به زودی به ایران منتقل خواهد شد.

این گفته سخنگوی ناجا احتمال خبر دستگیری مسعود کشمیری عامل اصلی انفجار در دفتر نخست‌وزیری جمهوری اسلامی ایران در هشتم شهریور ۱۳۶۰ و از اعضای منافقین را که پس از این حادثه از کشور متواری شد را قوت می‌بخشد. 

(محمدرضا کلاهی صمدی و مسعود کشمیری)

در این خصوص در دی ماه سال ۱۳۹۲ یک مقام آگاه در گفتگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران مدعی شده بود که: مسعود کشمیری عامل انفجار نخست وزیری و محمدرضا کلاهی صمدی عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی در آلمان رویت شده اند.

آن مقام آگاه بیان داشته بود: نامبردگان که از اعضا و هواداران فعال گروهک تروریستی منافقین و خط نفوذ فرقه رجوی در نهادهای حیاتی، حساس و مهم جمهوری اسلامی بودند، هنگام خوردن غذا در رستورانی در شهر کلن و هنگام رانندگی در شهر هامبورگ آلمان مشاهده شده اند.

وی در ادامه توضیح می دهد که: مسعود کشمیری عامل انفجار نخست وزیری در هشتم شهریور ۱۳۶۰ و از عوامل نفوذی فرقه رجوی و همچنین جانشین دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران و همسرمینو دلنواز از اعضای فعال منافقین بود که با جاسازی بمب در کیف همراه خود و خروج از محل جلسه نخست وزیری باعث شهادت شهیدان محمد علی رجائی و محمد جواد باهنر رییس جمهور و نخست وزیر جمهوری اسلامی ایران شد.

این مقام آگاه می گوید: همچنین محمدرضا کلاهی صمدی نیز که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ابتدا در انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت و پس از مدتی با خط دهی گروهک منافقین وارد کمیته انقلاب اسلامی و حزب جمهوری اسلامی شد، عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی در روز هفتم تیر ماه سال۱۳۶۰ می باشد که این انفجار منجر به شهادت آیت‌ الله سیدمحمد ‌حسینی بهشتی و ۷۱ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات دولتی از جمله معاونین وازرتخانه‌ها شد.

حال با توجه به ادعای یک مقام امنیتی در دی ماه ۹۲ مبنی بر رویت مسعود کشمیری عامل انفجار نخست وزیری و محمدرضا کلاهی صمدی عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی در آلمان و همچنین خبر سخنگوی ناجا مبنی بر دستگیری عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در آلبانی، احتمال شناسایی و دستگیری جعبه سیاه جریان نفاق در کشور را بیش از پیش می شود.

جعبه سیاهی که بسیاری معتقد اند با گشوده شدن آن نقاب از برخی چهره های نفاق کنار خواهد رفت و کشمیری به عنوان شاه ماهی ارتباط نفوذی ها در کشور می تواند بسیاری از حقایق را آشکار نماید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: