تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۶ کد مطلب 107707

خانواده هاشمی در حال انتقام‌گیری از نظام هستند

منتخب مردم قم در مجلس دهم گفت: خانواده هاشمی از ابتدا چنین مشربی داشتند و حال که در موضع انتقام‌جویی از نظام قرار گرفته‌اند، باطن خود را برملا ساختند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور منتخب مردم قم در مجلس دهم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به دیدار […]

منتخب مردم قم در مجلس دهم گفت: خانواده هاشمی از ابتدا چنین مشربی داشتند و حال که در موضع انتقام‌جویی از نظام قرار گرفته‌اند، باطن خود را برملا ساختند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور منتخب مردم قم در مجلس دهم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به دیدار اخیر فائزه هاشمی با یکی از سران بهائیت گفت: خانواده هاشمی از ابتدا چنین مشربی داشتند و حال که در موضع انتقام‌جویی از نظام قرار گرفته‌اند، باطن خود را برملا ساختند.

وی با بیان اینکه فائزه هاشمی با یکی از سران بهائیت دیداری داشته که آن شخص از جمله بهائیان مجرم زندانی در ایران بوده است، ادامه داد: اقدام خانم هاشمی جای تعجب ندارد و اگر چنین نمی‌کرد جای حیرت و تعجب بود.

منتخب مردم قم در مجلس دهم با اشاره به حدیثی از امام علی(ع) که فرموده‌اند «فی تقلب الاحوال علم جواهر الرجال» تصریح کرد: در حوادث و دگرگونی‌ها باطن افراد برملا می‌شود و مسیر آقای هاشمی و فرزندانش از ابتدا چنین بوده و تاکنون آن را پنهان می‌کردند.

ذوالنور با بیان اینکه رویه و مشرب اینها مشرب مصدق است، ادامه داد: زمانی که مرحوم آیت‌الله بروجردی مرحوم آقای فلسفی را نزد دکتر مصدق فرستادند و خواستند ناراحتیشان را به وی ابلاغ کنند، دکتر مصدق بیان کرده بود آقا از چه ناراحتند که آقای فلسفی فرموده‌ بودند از رشد بهائیت و مصدق گفته بود به آقای بروجردی بگویید ناراحت نباشند مسیحی، یهودی و بهایی برای ما فرق نمی‌کند، همه شهروندان این مملکت هستند و ما بر همه آنها حکم می‌رانیم.

وی افزود: اکنون نیز مشرب خانواده هاشمی اینگونه است و چون این عمل خلاف مسیر قرآن است و موجب گسترش تفکرات ضاله و دین ستیز می‌شود، باید در برابرش ایستاد.

منتخب مردم قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این اقدامات منجر به تقویت و توسعه آدم‌های دین‌ستیز می‌شود و با آنها دست بیعت می‌دهند و این یک دست و پا زدن بی‌منطق است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: