تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۰ کد مطلب 107748

مشخص شدن دروازه‌بان اول پرسپولیس

دروازه‌بان شماره یک تیم فوتبال نفت در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس قرار دارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، میزان نوشت: بسیاری از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس با وجود گذشت دو روز از پایان لیگ برتر پانزدهم همچنان معتقدند اگر تیم محبوب‌شان دروازه‌بان مطمئنی در این فصل داشت، به راحتی جام قهرمانی را بالای سر می‌برد. […]

دروازه‌بان شماره یک تیم فوتبال نفت در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس قرار دارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، میزان نوشت: بسیاری از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس با وجود گذشت دو روز از پایان لیگ برتر پانزدهم همچنان معتقدند اگر تیم محبوب‌شان دروازه‌بان مطمئنی در این فصل داشت، به راحتی جام قهرمانی را بالای سر می‌برد.

گفته می‌شود سوشا مکانی و الکساندر لوبانوف خروجی‌های قطعی تیم فوتبال پرسپولیس هستند. مدت‌هاست از علیرضا بیرانوند به‌عنوان دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس در فصل آینده نام می‌برند. هر چند برانکو بارها در مصاحبه‌های خود تأکید کرده هیچ مذاکره‌ای با این بازیکن انجام نشده اما شنیده می‌شود توافقات نهایی برای جذب بیرانوند صورت گرفته است.

باشگاه نفت رضایت‌نامه بیرانوند را صادر کرده و تنها توافقات مالی این دروازه‌بان با پرسپولیس باقی مانده است. به نظر می‌رسد باید بیرانوند را دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس در لیگ برتر شانزدهم دانست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: