تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۹ کد مطلب 107749

پزشکی‌که ازخانواده بیمار «کتک» خورد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، ماجرای پزشکی که توسط خانواده بیمار مورد ضرب و شتم قرار گرفت را تشریح کرد و گفت: مقامات قضایی پرونده ضاربان پزشک متخصص در ایلام را پیگیری می‌کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، علی دل پیشه – رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خصوص جریان ضرب و […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، ماجرای پزشکی که توسط خانواده بیمار مورد ضرب و شتم قرار گرفت را تشریح کرد و گفت: مقامات قضایی پرونده ضاربان پزشک متخصص در ایلام را پیگیری می‌کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، علی دل پیشه – رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خصوص جریان ضرب و شتم پزشکی در اورژانس یکی از مراکز درمانی اظهار داشت: بیمار ۶۵ ساله ای به اورژانس بیمارستان مراجعه کرده بود که توسط پزشک اقدامات درمانی لازم صورت گرفت ولی متاسفانه پزشک معالج توسط خانواده بیمار مورد ضرب و شتم واقع شد.

به گزارش وزارت بهداشت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ادامه داد: این موضوع بلافاصله به اطلاع فرماندار، مقامات قضایی و دادستان رسانده شده و مذاکرات لازم جهت پیگیری انجام شده است.

دل پیشه در ادامه با اشاره به اینکه، در حال حاضر ۲ تن از ضاربان به دستور مقام قضایی دستگیر شدند، افزود: در همین راستا معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز، از کادر درمانی دلجویی کرد و رفتار تهاجمی همراهان بیمار به کادر درمانی را محکوم کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: