تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۵ کد مطلب 107773

گلر پرسپولیس‌در این تیم می‌ماند؟

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من سال‌هاست فوتبال بازی می‌کنم اما واقعا بهترین تماشاگرانی که دیدم هواداران تیم فوتبال پرسپولیس هستند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، میزان نوشت: الکساندر لوبانوف در خصوص پیروزی ۲-یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل راه‌آهن و عدم دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم با […]

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من سال‌هاست فوتبال بازی می‌کنم اما واقعا بهترین تماشاگرانی که دیدم هواداران تیم فوتبال پرسپولیس هستند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، میزان نوشت: الکساندر لوبانوف در خصوص پیروزی ۲-یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل راه‌آهن و عدم دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم با یک نتیجه پرگل راه‌آهن را شکست دهیم اما متأسفانه این اتفاق رخ نداد. نتایج بازی‌های دیگر هم طوری رقم خورد که متأسفانه نتوانستیم قهرمان شویم.

وی ادامه داد: خیلی ناراحت بودم که هواداران‌مان را غمگین به خانه فرستادیم. آنها ناراحت ورزشگاه را ترک کردند که این مسئله بسیار آزاردهنده بود. ما تمام تلاش خود را انجام دادیم ولی گاهی اوقات در فوتبال اتفاقاتی رخ می‌دهد که مطابق میل شما نیست.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: من سال‌هاست فوتبال بازی می‌کنم اما واقعا بهترین تماشاگرانی که دیدم هواداران تیم فوتبال پرسپولیس هستند. به خودم افتخار می‌کنم در پرسپولیس حضور دارم و برای این تیم بازی می‌کنم.

لوبانوف در پاسخ به این سؤال که آیا فصل آینده هم در پرسپولیس می‌ماند یا خیر، لبخندی زد و فقط گفت: در پرسپولیس می‌مانم؟ خسته نباشید!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: