تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۷ کد مطلب 107780

"آق نادر" دستگیر شد

فردی ملقب به “آق نادر” که در پوشش بساط دستفروشی اقدام به فروش سلاح جنگی می‌کرد، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، در پی دریافت اخبار و گزارش های مردمی مبنی بر اینکه فردی به هویت «آق نادر» اقدام به فروش سلاح […]

فردی ملقب به “آق نادر” که در پوشش بساط دستفروشی اقدام به فروش سلاح جنگی می‌کرد، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از نسیم، در پی دریافت اخبار و گزارش های مردمی مبنی بر اینکه فردی به هویت «آق نادر» اقدام به فروش سلاح جنگی در بساط دستفروشی خود می نماید؛پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

در ادامه ماموران با انجام تحقیقات میدانی دریافتند پاتوق متهم از میدان امام حسین(ع)تا میدان فردوسی بوده و در این محدوده اقدام به فروش سلاح جنگی می نماید.

پس از چندین روز کار اطلاعاتی-پلیسی سوژه مورد نظر شناسایی و نامبرده در روزهای مختلف تحت مراقبت قرار گرفت تا اینکه در ساعت ۱۸:۰۰ تاریخ ۱۳ اردیبهشت محل اختفاء وی که در داخل خیابان ۱۷شهریور، خیابان خیابان صفا،داخل بساط یکی از دست فروشان بود شناسایی و تعداد ۳ قبضه سلاح جنگی کلت شاه کش کشف شد.

سرهنگ علیرضا لطفی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در نهایت متهم که خود را “م.م” معرفی نموده بود دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ هدایت گردید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: