تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۷ کد مطلب 107789

کشف جسد در خیابان ظهیرالاسلام

جسد مرد جوانی که فروشنده کیف و کفش بود در خیابان ظهیرالاسلام کشف شد. به گزارش مشرق، حدود ساعت ۲۲ شب گذشته خبر کشف جسد مرد جوانی در خیابان ظهیرالاسلام از سوی مأموران کلانتری ۱۰۹ بهارستان به بازپرس کشیک قتل اعلام شد. با حضور سعید احمدبیگی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل کشف جسد، مشخص شد […]

جسد مرد جوانی که فروشنده کیف و کفش بود در خیابان ظهیرالاسلام کشف شد.

به گزارش مشرق، حدود ساعت ۲۲ شب گذشته خبر کشف جسد مرد جوانی در خیابان ظهیرالاسلام از سوی مأموران کلانتری ۱۰۹ بهارستان به بازپرس کشیک قتل اعلام شد.
 
با حضور سعید احمدبیگی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل کشف جسد، مشخص شد مرد ۳۵ ساله‌ای به نام نادر در مغازه‌اش جان خود را از دست داده است.
 
در بررسی اولیه از داخل مغازه، پایپ و برخی از وسایل ویژه مصرف مواد مخدر کشف شد؛ با شروع تحقیقات درباره علت مرگ این جوان، مغازه‌داری که از کسبه محل و همسایگان متوفی بود در اظهاراتش به بازپرس گفت: چند وقت پیش نادر این مغازه را برای فروش کیف و کفش اجاره کرد اما مغازه پاتوقی برای مصرف مواد مخدرش شده بود؛ دقایقی قبل متوجه شدم کرکره درب مغازه نادر کمی بالا رفته و چراغهای مغازه روشن است؛ از روی کنجکاوی سرم را داخل مغازه بردم که با جسد نادر مواجه شدم.
 
کارشناسان پزشکی قانونی با حضور در محل کشف جسد و بررسی اولیه، علت فوت نادر را مصرف بیش از حد مواد مخدر اعلام کردند همچنین مشخص شد حدود ۲۴ ساعت از مرگ مرد جوان می‌‌گذرد.
 
با دستور بازپرس امور جنایی تهران، جسد متوفی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: