تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۰ کد مطلب 107803

تنها شرط حضور بازیکن ملی‌پوش استقلال در فینال جام حذفی

مدیربرنامه های مدافع ارمنی استقلال اعلام کرد که بازی کردن این بازیکن در فینال جام حذفی به توافق بین مدیران باشگاه استقلال با فدراسیون فوتبال ارمنستان بستگی دارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، ادموند اختر گفت: داریم تلاش می کنیم که مگویان بتواند در فینال جام حذفی برای استقلال بازی کند. مگویان […]

مدیربرنامه های مدافع ارمنی استقلال اعلام کرد که بازی کردن این بازیکن در فینال جام حذفی به توافق بین مدیران باشگاه استقلال با فدراسیون فوتبال ارمنستان بستگی دارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، ادموند اختر گفت: داریم تلاش می کنیم که مگویان بتواند در فینال جام حذفی برای استقلال بازی کند. مگویان در روز بازی با ذوب آهن درتاریخ فیفا دی باید در اردوی تیم ملی ارمنستان حاضر باشد. بازی کردن این بازیکن در فینال جام حذفی به توافق فدراسیون فوتبال ارمنستان با باشگاه استقلال بستگی دارد.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا مگویان دوست دارد در فینال جام حذفی برای استقلال بازی کند یا نه هم گفت: به هرحال بازیکن می تواند با قهرمانی نتیجه زحمت های یک فصل خود را بگیرد و صد در صد مگویان هم دوست دارد برای استقلال بازی کند. با این حال همانطور که گفتم همه چیز به توافق باشگاه استقلال با فدراسیون فوتبال ارمنستان بستگی دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: