تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۲ کد مطلب 107806

«کله پاچه» سینما آماده طبخ شد!

گروه فرهنگی مشرق- کارگردان فیلم سینمایی «صفر» با اشاره به این که موافقت ضمنی برای دریافت پروانه ساخت «کله پاچه» را دریافت کرده است از شروع فیلمبرداری فیلم با بازیگران تئاتری در ماه آینده خبر داد. مسعود یزانی فر؛ کارگردان فیلم سینمایی «کله پاچه» با اعلام این که از ماه آینده، ساخت این اثر نمایشی […]

«کله پاچه» سینما آماده طبخ شد!گروه فرهنگی مشرق- کارگردان فیلم سینمایی «صفر» با اشاره به این که موافقت ضمنی برای دریافت پروانه ساخت «کله پاچه» را دریافت کرده است از شروع فیلمبرداری فیلم با بازیگران تئاتری در ماه آینده خبر داد.

مسعود یزانی فر؛ کارگردان فیلم سینمایی «کله پاچه» با اعلام این که از ماه آینده، ساخت این اثر نمایشی را آغاز خواهد کرد به «صبا» گفت: از بین چند طرح که به وزارت ارشاد برای ساخت ارائه داده بودم فعلا با ساخت فیلمنامه «کله پاچه» موافقت ضمنی حاصل شده است که در هفته آینده پروانه ساخت را دریافت و از اواخر ماه آینده ساخت این فیلم را شروع می‌کنیم.

وی در ادامه اضافه کرد:‌ داستان این اثر از فضای جوانانه و اکتیوی بهره می‌برد که پنج کاراکتر اصلی زن و سه شخصیت اصلی زن در ان به ایفای نقش می‌پردازند و تمام جریان روایی‌‌‌‌ این اثر در تهران و بیشتر در لوکیشن‌های داخلی روایت می‌شود.

این کارگردان جوان با اشاره به این که به زودی مراحل گزینش انتخاب بازیگران را آغاز خواهد کرد، گفت: رضا محقق تهیه کنندگی «کله پاچه» را بر عهده دارد  و ترکیب بازیگران این اثر تلفیقی از بازیگران جوان و مستعد تئاتر با چهره‌های نام آشنا سینمایی خواهد بود.

وی در خصوص آخرین وضعیت اکران فیلم سینمایی «صفر» خاطر نشان ساخت: متأسفانه اکران عمومی این اثر با طلسم مواجه شده است و انگار شرایط برای نمایش آن قرار نیست، مهیا شود ولی در مجموع معتقد هستم که بالاخره روزی فرا خواهد رسید که شاهد نمایش «صفر» خواهیم بود.
مسعود یزدانی فر با فیلم سینمایی «صفر» به تهیه کنندگی علیرضا اشکبوس پا به عرصه فیلم سازی گذاشت و سال گذشته پیش تولید فیلم سینمایی «بن بست» را با نقش آفرینی امیر جعفری و ریما رامین فر آغاز کرد که به علت عدم وصول مطالبات مالی بازیگران و عوامل پشت صحنه ساخت آن در نقطه آغاز متوقف شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: