تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۹ کد مطلب 107813

طراحی سیستم الکترواویونیک بومی برای بالگرد تجاری

دبیر کمیته بالگرد تجاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری گفت: در سال ۹۵، سیستم الکترواویونیک بومی برای بالگرد تجاری طراحی می‌شود. به گزارش مشرق، علی طاهرخانی در خصوص مهم ترین برنامه های این کمیته در سال جاری، گفت: یکی از مهم ترین برنامه های کمیته بالگرد […]

دبیر کمیته بالگرد تجاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری گفت: در سال ۹۵، سیستم الکترواویونیک بومی برای بالگرد تجاری طراحی می‌شود.

به گزارش مشرق، علی طاهرخانی در خصوص مهم ترین برنامه های این کمیته در سال جاری، گفت: یکی از مهم ترین برنامه های کمیته بالگرد تجاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری در سال جاری، طراحی و پیکره بندی سیستم الکترواویونیک بومی برای انواع بالگرد تجاری است که امیدوار هستیم به زودی بتوانیم در این زمینه به نتایج قابل قبولی برسیم.

وی افزود: از دیگر برنامه های این کمیته تدوین سند جامع توسعه صنعت بالگردی کشور به منظور گذار از شرایط فعلی به اهداف سند جامع هوافضای کشور در بخش بالگردی است.

به گفته طاهرخانی، حمایت از تولید بالگرد پیستونی در کشور به منظور توسعه حمل و نقل ارزان بالگردی نیز هدف دیگری است که امسال در کمیته پیگیری می شود.

دبیر کمیته بالگرد تجاری ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی همچنین تصریح کرد: حمایت از صنایع و شرکت های دانش بنیان در حوزه بالگردی نیز از اهدافی است که از ابتدای شکل گیری کمیته پیگیری می شد و امسال نیز جزء اهداف کمیته مدنظر قرار دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: