تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۱ کد مطلب 107836

داعش نرم‌افزار آموزش نظامی به کودکان ساخت +عکس

گروه تروریستی داعش خبر از ارائه یک اپلیکیشن اندرویدی تازه داد.  به گزارش مشرق، این اپ که از طریق کانال تلگرام این گروه منتشر شد، در برگیرنده بازی هایی برای یادگیری حروف الفبای عربی و همچنین لغات و اصطلاحات نظامی نظیر تانک و راکت است.   نرم افزار مذکور علاوه بر فلش کارت های الفبایی، […]

گروه تروریستی داعش خبر از ارائه یک اپلیکیشن اندرویدی تازه داد.

 به گزارش مشرق، این اپ که از طریق کانال تلگرام این گروه منتشر شد، در برگیرنده بازی هایی برای یادگیری حروف الفبای عربی و همچنین لغات و اصطلاحات نظامی نظیر تانک و راکت است.
 
داعش نرم‌افزار آموزش نظامی به کودکان ساخت +عکس

نرم افزار مذکور علاوه بر فلش کارت های الفبایی، حاوی سرودهای آموزشی خاصی است که طبق گزارشات مملو از عبارات تهییج کننده برای ترغیب کودکان به اعمال تروریستی است و همزمان از انیمیشن های کارتونی جالب و جذابی نیز بهره می گیرد.
 
این اپ البته نخستین محصول دیجیتالی داعش محسوب نمی شود، با این همه، آنطور که وبسایت Threat Matrix اشاره کرده نخستین اپلیکیشنی است که این گروه تروریستی برای کودکان ارائه نموده.
 
برخی موسسات پژوهشی، این روزها تهدیدات آنلاین داعش را جدی تر از هر زمان دیگری می داند با این همه، هیچکس پیش بینی نمی کرد که این سازمان، حالا به دنبال جلب توجه جوان ترین کاربران دنیای اندروید باشد.
 
تلگرام نیز به سهم خود، کار کرک کردن فعالیت های داعش را در اپ پیام رسان رمزگذاری شده خود آغاز نموده و در ماه نوامبر سال گذشته بود که اعلام کرد ۷۸ کانال مربوط به آن را که به ۱۲ زبان مختلف بودند رهگیری و مسدود کرده است.

منبع: دیجیاتو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: