تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۸ کد مطلب 107846

التماس ژنرال سابق سوری از صهیونیست ها

ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!. به گزارش مشرق به نقل از “رأی الیوم”، “نبیل دندل” که قبلا رئیس شاخه امنیت سیاسی در لاذقیه و رئیس شاخۀ مهاجرت و گذرنامه ها […]

ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.

به گزارش مشرق به نقل از “رأی الیوم”، “نبیل دندل” که قبلا رئیس شاخه امنیت سیاسی در لاذقیه و رئیس شاخۀ مهاجرت و گذرنامه ها در دیرالزور بود، با طرح این ادعا که موضع او موضع اکثریت ملت سوریه است، گفت: برای مذاکره با اسراییل (رژیم صهیونیستی) برای رسیدن به صلح آن آماده است.

دندل با ارسال پیامی در این مورد به رئیس کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی از نمایندگان پارلمان این رژیم خواست که برای تحقق آنچه که وی صلح نامیده، با معارضان سوریه وارد گفت وگوی آزاد شوند.

دندل در گفت وگو با شمارۀ روز شنبۀ نشریه صهیونیستی”یدیعوت احرنوت” خاطرنشان کرده که حافظ اسد رئیس جمهوری فقید سوریه وقتی صلح با اسرائیل را نپذیرفت فرصت را از دست داد، اما همتای مصری او یعنی انور سادات مانند او عمل نکرد.

وی افزود: وقتی که جزئی از نظام سوریه بودم به ناچار چیزی را می گفتم که نظام از من می خواست ولی حالا فرصت بی نظیری برای اسرائیل (رژیم صهیونیستی) پیش آمده تا با “ملت سوریه” وارد صلح و سازش شویم.

دندل با لاپوشانی کمک های زیاد رژیم صهیونیستی به تروریست ها در سوریه، اظهار داشت: اسرائیل همۀ آن چه در توان داشته در برابر ملت سوریه انجام نداده و تاکنون سیاست بی طرفی را دنبال کرده چون به دلیل پیدایش داعش و جبهه النصره، اسد برای اسرائیلی ها بهتر از معارضان است.

دندل که سال ۲۰۱۲ از ارتش سوریه جدا شده، مدعی شد: جبهه النصره و داعش ساخته و پرداختۀ مستقیم دولت بشار اسد است!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: