تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۰۰:۴۴ کد مطلب 107899

اسیر سعودی پرده از توطئه عربستان برداشت

یک اسیر سعودی هنگام بازپرسی در اداره امنیت کمیته های انقلابی یمن از توطئۀ کشورش برای ترور سیاستمداران و نظامیان یمنی در جنوب این کشور پرده برداشت. به گزارش مشرق، “علی هاشم” مسؤول اداره امنیت کمیته های انقلابی یمن در گفت وگو با خبرگزاری فارس گفت: با توجه به اعتراف های تعدادی از عناصر مزدور […]

یک اسیر سعودی هنگام بازپرسی در اداره امنیت کمیته های انقلابی یمن از توطئۀ کشورش برای ترور سیاستمداران و نظامیان یمنی در جنوب این کشور پرده برداشت.

به گزارش مشرق، “علی هاشم” مسؤول اداره امنیت کمیته های انقلابی یمن در گفت وگو با خبرگزاری فارس گفت: با توجه به اعتراف های تعدادی از عناصر مزدور سعودی، چند خانه پر از سلاح و مهمات که به منظور انجام ترور آماده شده بود، کشف شد.

وی با اشاره به این که عربستان خواستار گسترش تروریسم در یمن به عنوان سلاحی برای مقابله با خیزش مردم یمن است، به نقل از اسیر سعودی افزود: وزارت دفاع عربستان از گروههای تروریستی در یمن، پشتیبانی مالی و امنیتی می کند.

علی هاشم خاطرنشان کرد که تعداد فرماندهان ارتش عربستان که در زندان های یمن در اسارت به سر می برند به ۲۳۰ نفر رسیده است.

وی فاش کرد که نیروهای امنیتی عربستان بیش از ۲۵ شهروند یمنی را به دلیل فعالیت در پایگاههای اجتماعی و دفاع از کشور و انقلابشان در عربستان بازداشت کرده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: