تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۰۱:۰۵ کد مطلب 107900

پیام رهبر انصارالله خطاب به سید حسن نصرالله

رهبر جنبش انصارالله یمن شهادت بدر الدین را به دبیرکل حزب الله لبنان تبریک و تسلیت گفت. به گزارش مشرق به نقل از العهد، سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن با ارسال تلگرافی، شهادت مصطفی بدر الدین را به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تبریک و تسلیت گفت. در این تلگراف آمده […]

رهبر جنبش انصارالله یمن شهادت بدر الدین را به دبیرکل حزب الله لبنان تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش مشرق به نقل از العهد، سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن با ارسال تلگرافی، شهادت مصطفی بدر الدین را به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تبریک و تسلیت گفت.

در این تلگراف آمده است: با شکوه و عظمت و بزرگی، خبر کوچ مقدس مصطفی بدر الدین یکی از شجاعان راه مقاومت و ایثار در راه خداوند و یاری به مستضعفان و مبارزه با مستکباران را دریافت کردیم. این رزمنده شجاع از حاملان پرچم عزت حسینی بود. از خداوند می خواهیم که این شهید را به عنوان یکی از بندگان صالح خود بپذیرد و او را با شهدای گرانقدر در رکاب امام حسین علیه السلام محشور کند.

وی افزود: این جانفشانی های عظیم شایسته عظمت هدف مقدس، ایمان مستحکم، یقین ثابت، بصیرت نافذ و مواضع درست امتی است که امیر المؤمنین و نوه رسول خداوند در رأس شهدای آن قرار دارند.

الحوثی در ادامه این تلگراف خطاب به سید حسن نصرالله شهادت بدرالدین را به وی تبریک و تسلیت گفت و افزود: ما در یک خندق و زیر یک پرچم با مستکبران می جنگیم.

رهبر انصارالله اظهار داشت: برادران رزمنده ما در حزب الله عالی ترین الگوی معاصر در میادین نبرد هستند. همانطور که حسین بدرالدین الحوثی رضوان الله تعالی علیه گفت: رزمندگان حزب الله سرور مجاهدان این جهان هستند و آنها کسانی هستند که در حال حاضر آبروی امت اسلامی را حفظ کردند.

شهید مصطفی بدرالدین از فرماندهان حزب الله بود که روز جمعه خبر شهادت وی از طریق رسانه های مقاومت اعلام شد و حزب الله لبنان نیز این خبر را تایید کرد.

این فرمانده شهید از سال ۱۹۸۲ فعالیت جهادی و مبارزاتی خود را در دوایر حساس امنیتی و نظامی مقاومت آغاز کرد، او همواره از سوی سازمان‌های جاسوسی اسرائیل، آمریکا و انگلیس تحت تعقیب قرار داشت و بارها از عملیات ترور جان سالم به‌در برده بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: