تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۰۴:۵۳ کد مطلب 107942

عکس/ خوشحالی انریکه از ماندن خیخون در لالیگا

هفته استثنایی لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا با ماندن خیخون در لالیگا کامل شد. روز گذشته انریکه توانست بارسا را برای دومین بار متوالی قهرمان لالیگا کند و امروز نیز تیم شهر او خیخون در لالیگا ماندگار شد. به گزارش مشرق، انریکه متولد خیخون است و فوتبال خود را بصورت جدی از اسپورتینگ شروع کرد. او به […]

هفته استثنایی لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا با ماندن خیخون در لالیگا کامل شد. روز گذشته انریکه توانست بارسا را برای دومین بار متوالی قهرمان لالیگا کند و امروز نیز تیم شهر او خیخون در لالیگا ماندگار شد.

به گزارش مشرق، انریکه متولد خیخون است و فوتبال خود را بصورت جدی از اسپورتینگ شروع کرد. او به همین دلیل بسیار دوست داشت تا این تیم در لالیگا ماندگار شود. خیخون برای بقا نیاز به یک معجزه داشت. این تیم برای فرار از سقوط نیاز به پیروزی برابر ویارئال و نیز شکست ختافه از بتیس داشت که هر دو اتفاق افتاد.

خیخون با دو گل ویارئال را شکست داد و ختافه نیز ۲-۱ از بتیس شکست خورد. بدین ترتیب تیم های لوانته، رایو و ختافه به لیگا آدلانته سقوط کردند و خیخون در لالیگا ماندگار شد. انریکه هم اینچنین شادی خود از بقای تیم شهرش در لالیگا را نشان داد.

عکس/ خوشحالی انریکه از ماندن خیخون در لالیگا

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: