تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۰۵:۴۹ کد مطلب 107948

آزادراه زنجان ـ تبریز بازگشایی شد

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان گفت: آزادراه زنجان ـ تبریز به دلیل انجام عملیات راهداری امروز از ساعت ۱۴ بسته شده بود که با اتمام عملیات بازگشایی شد. به گزارش مشرق، مسعود خوشکام اظهار داشت: آزاد راه زنجان – تبریز حد فاصل کیلومتر ۴۵ تا ۸۵  از ساعت ۱۴ تا ۱۵ روز ۲۶ اردیبهشت‌ماه […]

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان گفت: آزادراه زنجان ـ تبریز به دلیل انجام عملیات راهداری امروز از ساعت ۱۴ بسته شده بود که با اتمام عملیات بازگشایی شد.

به گزارش مشرق، مسعود خوشکام اظهار داشت: آزاد راه زنجان – تبریز حد فاصل کیلومتر ۴۵ تا ۸۵  از ساعت ۱۴ تا ۱۵ روز ۲۶ اردیبهشت‌ماه بسته شده بود.

وی دلیل انسداد محور آزادراه زنجان – تبریز را اجرای عملیات عبور عرضی کابل در حد فاصل نیک پی تا سرچم در  این محور عنوان کرد.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان ابراز کرد: برای سهولت تردد مسافران محور ترانزیت زنجان – میانه به عنوان مسیر جایگزین در نظر گرفته شده بود.

وی وضعیت ترافیکی در سایر محورهای مواصلاتی استان زنجان را عادی و روان عنوان کرد و افزود: شرایط جوی برای عبور و مرور خودروها در جاده‌های زنجان مساعد است.

خوشکام در مورد محور تهم ـ چورزق که با ریزش‌های سنگ در امسال و سال گذشته مواجه شده است، گفت: در حال حاضر مشکلی برای تردد در این مسیر وجود ندارد و عملیات لق‌گیری سنگ‌ها نیز انجام شده است.

وی با اشاره به وقوع یک فقره تصادف قوتی در روز گذشته بیان کرد: در اثر برخورد یک دستگاه وانت پیکان با یک دستگاه پژو پارس دو نفر جان خود خود را از دست دادند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: