تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۰۶:۵۷ کد مطلب 107955

کربکندی: استقلال تیم زخم خورده‎ای است

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‎آهن گفت: کادر فنی تیم ذوب‎آهن باید با آنالیز تیم حریف شرایطی را فراهم کنند تا با کسب یک نتیجه قابل جبران، دیدار راحتی را مقابل این تیم در اصفهان داشته باشند. به گزارش مشرق، رسول کربکندی با اشاره به این که ذوب‎آهن دیدار بسیار سختی را مقابل استقلال خوزستان پشت‎سر […]

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‎آهن گفت: کادر فنی تیم ذوب‎آهن باید با آنالیز تیم حریف شرایطی را فراهم کنند تا با کسب یک نتیجه قابل جبران، دیدار راحتی را مقابل این تیم در اصفهان داشته باشند.

به گزارش مشرق، رسول کربکندی با اشاره به این که ذوب‎آهن دیدار بسیار سختی را مقابل استقلال خوزستان پشت‎سر گذاشت، اظهار داشت: ذوب‎آهن در این دیدار با توجه به گرمای زیاد هوا و امکان آسیب‎دیدگی بازیکنانش از تمام قوای خود استفاده نکرد و نیروی خود را برای مرحله بعد مسابقات آسیایی نگه داشت.

وی افزود: بازی در شرایط اهواز با توجه به وضعیت آب‎وهوایی کشور امارات تمرین مناسبی برای دیدار با العین بود و ذوب‎آهن با استراحت دادن به  چند بازیکن کلیدی خود مقابل استقلال خوزستان می‎تواند با کسب یک مساوی مقابل العین امیدهای خود را برای حضور در مرحله بعد رقابت‎های آسیایی پررنگ‎تر کند.

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب آهن با بیان این که تیم العین از چند بازیکن اروپایی و با سطح فنی بالا بهره می‎برد، تصریح کرد: کادر فنی تیم ذوب‎آهن باید با آنالیز تیم حریف و گوشزد کردن نکات فنی به بازیکنان شرایطی را فراهم کنند تا با کسب یک نتیجه قابل جبران، دیدار راحتی را مقابل این تیم در اصفهان داشته باشند.

وی درباره‎ دیدار ذوب‎آهن با استقلال در فینال جام حذفی بیان کرد: با توجه به دو دیداری که ذوب‎آهن با استقلال خوزستان و العین امارات قبل از این دیدار داشته از لحاظ آب‎وهوایی شناخت بهتری دارد اما استقلال با استراحت و آمادگی بیشتری پای به این دیدار می‎گذارد که این امر کار را برای ذوب‎آهن سخت می‎کند؛ از طرفی استقلال تیم زخم خورد‎ه‎ای است که به دنبال کسب افتخار و جام است.

کربکندی درباره‎ شرایط گل‌محمدی در اصفهان و این که با ورودش به ذوب‎آهن شخصیت تیمی داد، تصریح کرد: گل‎محمدی به همراه ویسی و منصوریان از مربیان موفق لیگ ایران هستند که زمینه را برای میدان دادن باشگاه‎ها به مربیان جوان آماده کردند.

وی با بیان اینکه باشگاه  ذوب‎آهن عملکرد موفقی را داشته است، بیان کرد: گل‌محمدی از مربیان با دانش فوتبال ایران است که تمام فاکتورهای یک مربی موفق را داشته علاوه براینکه باشگاه ذوب‎آهن هم شرایط را برای کار کردن گل‎محمدی آماده کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: