تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۴ کد مطلب 107976

بهترین جا برای هزینه‎های میلیاردی از نظر یک بازیگر

جعفر دهقان گفت: شنیدم کسی می‌گفت نباید میلیاردها تومان برای این برنامه‌ها هزینه کرد، اما من معتقد‌م بهترین جا برای هزینه کردن همین راه است چرا که قرآن از هر چیزی در جامعه تاثیر گذارتر است. به گزارش مشرق، جعفر دهقان، بازیگر سینما و تلویزیون در چهارمین روز از مسابقات بین‌المللی قران کریم به مصلی […]

جعفر دهقان گفت: شنیدم کسی می‌گفت نباید میلیاردها تومان برای این برنامه‌ها هزینه کرد، اما من معتقد‌م بهترین جا برای هزینه کردن همین راه است چرا که قرآن از هر چیزی در جامعه تاثیر گذارتر است.

به گزارش مشرق، جعفر دهقان، بازیگر سینما و تلویزیون در چهارمین روز از مسابقات بین‌المللی قران کریم به مصلی امام خمینی(ره) محل برگزاری این رقابت ها آمد و گفت: دومین سال است که به مسابقات قرآن کریم دعوت شده‌ام و به نظرم نحوه برگزاری رقابت‌ها نسبت به سال‌های قبل بهتر شده است.

وی افزود: سال گذشته گفته بودم که جای بسیاری از هنرمندان در مسابقات بین المللی قرآن کریم خالیست اما به لطف خدا این خلاء امسال پر شد. 

بازیگر سریال «یوسف پیامبر» اظهار کرد: به نظر من هر چه در مسیر فعالیت‌های قرآنی هزینه شود، کم است. چند روز پیش شنیدم کسی می‌گفت نباید میلیاردها تومان برای این برنامه‌ها هزینه کرد، اما من معتقد‌م بهترین جا برای هزینه کردن همین راه است چرا که قرآن از هر چیزی در جامعه تاثیر گذارتر است.

دهقان خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام و قرآن به مراتب بیشتر از ما هزینه می‌کنند، پس ما نیز برای مقابله با توطئه های آنها باید بیش از پیش برای فعالیت‌های مربوط به قرآن کریم بودجه در نظر بگیریم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: