تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۷ کد مطلب 108000

کاش استقلال هم هواداران‌پرسپولیس را داشت!

مربی تیم استقلال گفت که این تیم در فصل گذشته هرگز مثل رقیب سنتی‌اش حمایت نشد و همیشه در آرزوی حمایتی شبیه رقیبش بود . به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تابناک ورزشی، سیروس دین‌محمدی در خصوص کسب مقام سومی در لیگ پانزدهم توسط استقلال گفت: خدا را شکر که سهمیه آسیا را گرفتیم. […]

مربی تیم استقلال گفت که این تیم در فصل گذشته هرگز مثل رقیب سنتی‌اش حمایت نشد و همیشه در آرزوی حمایتی شبیه رقیبش بود .

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تابناک ورزشی، سیروس دین‌محمدی در خصوص کسب مقام سومی در لیگ پانزدهم توسط استقلال گفت: خدا را شکر که سهمیه آسیا را گرفتیم. امسال جوانگرایی کردیم، ولی اگر مسیر خوب مان ادامه پیدا می‌کرد قهرمان می‌شدیم. متأسفانه روزبه چشمی در بدترین زمان مصدوم شد و عادل شیحی را هم از دست دادیم. این اتفاقات در فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. 

وی درباره اینکه برخی معتقدند برانکو در انتهای جدول دنبال قهرمانی بود، اما پرویز مظلومی حرفی از قهرمانی نمی‌زد، عنوان کرد: برانکو برای پرسپولیس زحمت کشید و نتایج خوبی هم گرفت. با این حال من معتقدم همه پشت پرسپولیس بودند، ولی استقلال به هیچ عنوان مثل این تیم حمایت نشد. ما به‌عنوان تیم صدرنشین وارد ورزشگاه آزادی می‌شدیم و فقط سه هزار تماشاگر می‌دیدیم، ولی شما دیدید که پرسپولیس چگونه از سوی هواداران و همچنین پیشکسوتان باشگاه حمایت می‌شد.

دین‌محمدی افزود: من در استقلال بازی کردم و می‌دانم وقتی بازیکنان با ورزشگاه خالی مواجه می‌شوند، چه احساسی دارند. استقلال نسبت به دو سال گذشته در سه مرحله پیشرفت کرد، اول اینکه مقام سومی را به‌دست آوردیم، دوم استفاده از بازیکنان جوان بود و موضوع سوم رفتن به فینال جام حذفی. نسبت به دو سال گذشته شرایط بهتری پیدا کردیم، ولی چرا هواداران استقلال پشت تیم را خالی کردند؟ 

مربی استقلال درمورد دیدار مقابل ذوب‌آهن در فینال جام حذفی خاطرنشان کرد: نمی‌توان تضمینی برای برد داد، چون در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است، ولی ما برای قهرمانی تلاش می‌کنیم چون می‌خواهیم هواداران را خوشحال کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: