تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۱ کد مطلب 108040

عبدولی: المپیک یک مدال طلا به من بدهکار است

قهرمان کشتی فرنگی جهان گفت: المپیک در کشتی فرنگی یک مدال طلا به من بدهکار است که در مسابقات ریو خواهم گرفت. به گزارش مشرق، سعید عبدولی با اشاره به اینکه در آمادگی کامل قرار دارد تاکید کرد: خوشبختانه تمرینات بسیار مناسبی را انجام داده ایم و طی ۵ ماه گذشته با تمام توان برای […]

قهرمان کشتی فرنگی جهان گفت: المپیک در کشتی فرنگی یک مدال طلا به من بدهکار است که در مسابقات ریو خواهم گرفت.

به گزارش مشرق، سعید عبدولی با اشاره به اینکه در آمادگی کامل قرار دارد تاکید کرد: خوشبختانه تمرینات بسیار مناسبی را انجام داده ایم و طی ۵ ماه گذشته با تمام توان برای گرفتن کاپ مسابقات جهانی و مدال المپیک تلاش کردم.

وی ادامه داد: کشتی فرنگی در المپیک یک مدال طلا به من بدهکار است که در المپیک ریو آن را خواهم گرفت.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران تاکید کرد: درالمپیک قبل همگان شاهد حق خوری داور در مسابقه من بودند و امیدوارم در این دوره وضعیت به گونه ای نباشد که تیم های مختلف کشور گرفتار نادآوری شوند.

عبدولی با اشاره به بازی های جهانی شیراز نیز گفت: اکثر رقبای المپیکی من در مسابقات جهانی شیراز حضور دارند که این رودررویی قبل از المپیک به طور حتم زیبا خواهد بود.

وی یادآور شد: کاپ قهرمانی جهان را به مردم و مسئولین شیراز و استان فارس تقدیم خواهیم کرد زیرا طی مدت گذشته بهترین برخوردها را از آنها دیده ایم.

عضو تیم ملی کشتی فرنگی کشور تاکید کرد: مردم شیراز خونگرم و با محبت هستند و تنها کاری که از دست ما بر می آید اهدای قهرمانی جهان به آنها است.
 مسابقات جهانی کشتی فرنگی روزهای ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه در شیراز برگزار می شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: