تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۴ کد مطلب 108085

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه:

گویا مسئولین دانشگاه، جشنواره فیلم سبز را با جنبش سبز اشتباه گرفته‌اند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه با انتقاد از مسئولین دانشگاه گفت: گویا مسئولین دانشگاه جشنواره فیلم سبز را با جریان انحرافی جنبش سبز اشتباه گرفته‌اند که اینگونه اجازه جولان به فتنه‌گران را در دانشگاه می‌دهند.

به گزارش میدان۷۲،  رضا کاظم زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه در واکنش به اظهارات شهربانو امانی در این دانشگاه گفت: ای کاش شما که نگران محیط زیست هستید و مقبره شهدا را که در همین شهر ارومیه یک محیط چند ده متری را متبرک کرده است و آن را آسیب به محیط زیست می دانید کمی هم در مورد استیصال و درماندگی تان از زمین خواری های چند هکتاری حومه ارومیه صحبت می کردید که منابع طبیعی را به زمین های زراعی و کشاورزی و حتی ویلاداری تبدیل کرده است.

 

وی با اشاره به چاه های عمیق غیر مجاز در روستای زادگاه امانی افزود: شما لطفا در این مورد پاسخ دهید که چرا در انگنه و در زمان نمایندگی شما در مجلس شورای اسلامی این اتفاق افتاده است و مطمئنا چاه های عمیق غیر مجاز یکی از عوامل اصلی خشک شدن دریاچه ارومیه است.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه با انتقاد از سیاست های تجدید نظرطلبان در دوره اخیر سیاسی بیان داشت: کابینه روحانی به جای جوانان صاحب اندیشه سراغ موزه های تاریخ و فسیل های سیاسی رفته اند که سابقه آنها در مجلس ششم مشخص است که به جای پاسخگویی در حوزه مسئولیت خود با حمله به ارزش ها سعی در منحرف کردن ذهن ها دارند.

 

کاظم زاده در این رابطه افزود: کسانی که در مجلس ششم می خواستند امام زمان(عج) را هم استیضاح کنند و جز متحصنین و اغتشاشگران مجلس بوده اند و صلاحیت آن ها هم در مجلس دهم رد شده است؛ چرا باید در دانشگاه سخنرانی کنند؟

 

وی با تاکید بر سخنرانی اخیر زیباکلام در ارومیه گفت: هنوز مردم ارومیه افاضات وی را در ستاد یکی از اصلاح طلبان که دعا برای سلامتی ملکه انگلیس می کرد را فراموش نکرده اند، به شما توصیه می کنم یک تماس با او بگیرید تا بگویند که در قبال مخالفت با شعار مرگ با آمریکا، بسیجیان ولایی چه بلایی سرشان آوردند که اگر یکبار دیگر شما را در دانشگاه آزاد ببینیم خودتان را آماده هر نوع برخورد انقلابی بکنید.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه در پایان با انتقاد از مسئولین دانشگاه تصریح کرد: گویا مسئولین دانشگاه جشنواره فیلم سبز را با جریان انحرافی جنبش سبز اشتباه گرفته اند که اینگونه اجازه جولان به فتنه گران  در دانشگاه می دهند.

منبع : دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: