تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۷ کد مطلب 108132

شجاعی:اساسنامه فدراسیون مورد تایید AFCنیست

عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: با بلایی که در فوتبال سر من آوردند اعتقادی به حضور دوباره ندارم. به گزارش مشرق، فریده شجاعی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه تغییرات ایجاد شده در اساسنامه این فدراسیون مورد موافقت AFC نیست، اظهار داشت: اساسنامه می‌گوید مانند دوره اول نایب‌رئیسان برای بخش بانوان باید […]

عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: با بلایی که در فوتبال سر من آوردند اعتقادی به حضور دوباره ندارم.

به گزارش مشرق، فریده شجاعی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه تغییرات ایجاد شده در اساسنامه این فدراسیون مورد موافقت AFC نیست، اظهار داشت: اساسنامه می‌گوید مانند دوره اول نایب‌رئیسان برای بخش بانوان باید نامزد شوند و اعضای مجمع به آن رأی دهند. مانند دور اول که من و سپنجی نامزد شدیم. این اساسنامه را از خود نوشتند و مورد تایید AFC نیست.

وی افزود: حالا اساسنامه دستکاری شده همه افرادی که برای ریاست نامزد شدند نایب‌رئیس خود را انتخاب کردند و بعد هم مجمع آنها را تایید کرد. این غیرقانونی است. من به خاطر خودم این حرف‌ها را نمی‌گویم، چون اصلا برای ثبت‌نام هم نمی‌رفتم.

عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه به وی پیشنهاد شده بود تا برای عضویت در هیات رئیسه نامزد شود، گفت: برای عضویت در نایب‌رئیسی قبول نکردم چون اعتقادی به دوباره رفتن به فدراسیون فوتبال نداشتم. بعد از سالها با بلایی که سر من آوردند دوباره همین اتفاق را تکرار می‌کردند.

شجاعی همچنین درباره از دست رفتن کرسی‌اش در کمیته بانوان AFC، خاطرنشان کرد: بعد از رفتن من، کفاشیان به AFC نامه نوشت و اعلام کرد تغییراتی در نایب‌رئیسی داشته‌ایم. او نام عرب عامری را اعلام کرد که این موضوع مورد موافقت AFC قرار نگرفت، چون اعتقاد داشتند عرب عامری فوتبالی نیست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: