تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۷ کد مطلب 108136

واکنش قنبرزاده به حضور در استقلال

سرپرست نفت تهران گفت: در رابطه با مدیرعاملی استقلال با من صحبتی نشده و این صحبت‌ها شایعه است. به گزارش مشرق، منصور قنبرزاده در خصوص مسائل مربوط به فوتبال از جمله شایعه مذاکره‌اش با استقلال و سایر مسائل گفت‌وگویی انجام داد که متن آن را در زیر می‌خوانید با این توضیح که قنبرزاده که برای […]

سرپرست نفت تهران گفت: در رابطه با مدیرعاملی استقلال با من صحبتی نشده و این صحبت‌ها شایعه است.

به گزارش مشرق، منصور قنبرزاده در خصوص مسائل مربوط به فوتبال از جمله شایعه مذاکره‌اش با استقلال و سایر مسائل گفت‌وگویی انجام داد که متن آن را در زیر می‌خوانید با این توضیح که قنبرزاده که برای مسافرت به استان‌های ساحلی سفر کرده بیشتر ترجیح داد در مورد آب و هوا صحبت کند تا فوتبال.

آیا برای مدیرعاملی استقلال با شما صحبتی شده است؟
در حال حاضر با ساحل دریا صحبت کردم و با بادی که می‌وزد و آب دریایی که بالا آمده است. در حال استراحت هستم و خواهش می‌کنم الان فوتبال را بی‌خیال شوید!

یعنی با استقلالی‌ها صحبتی نکرده‌اید.
این صحبت‌ها فقط شایعه است و به آنها توجه نکنید و خواهش می‌کنم در رابطه با ساحل دریا سوال کنید!

خبری هم منتشر شد مبنی براینکه از هیات رئیسه سازمان لیگ کنار گذاشته شده‌اید.
خاموشی بهتر از هر چیزی است و الان فضای ساحل و دریا بهترین چیز است.

در مورد بحث نایب‌رئیسی شما کار به کجا رسید؟
در آن مورد هم خاموشی بهتر از بهترین است!

سرنوشت نفت به کجا رسید؟
سرنوشت نفت را ان‌شاءالله خدا روشن خواهد کرد.

در مورد مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال گفته می‌شود ۵ رای از جمله رای باشگاه نفت مبهم بوده و شاید در این زمینه اتفاقاتی بیفتد.
بی‌اطلاع هستم اما چون کاندیدای نایب‌رئیسی بودم، اساسنامه را بررسی کرده و ندیدم در آن جایی نوشته شده باشد که کاندیداها نمی‌توانند رای بدهند اما نامه‌ای از سوی فدراسیون‌ برای کاندیداها ارسال شد که باید برای رای‌گیری نماینده معرفی کنند که ما هم براساس دستور دبیرکل این کار را انجام دادیم بنابراین از اساس، کار اشتباه بوده چون هیچ جایی عنوان نشده بود که کاندیداها نمی‌توانند رای بدهند ضمن اینکه باشگاه نفت هیات مدیره ندارد و براساس هیات امنا اداره می‌شود.

صحبت پایانی اگر باقی مانده…
به قول نصیرزاده ۲۰۰ رای بالا و پایین در جامعه سه میلیونی موجب ابطال انتخابات نمی‌شود و مطمئنا در انتخابات فدراسیون فوتبال هم تخلفاتی انجام نشده هرچند که اشکالاتی وجود داشته اما باید دقت شود عین اساسنامه را اجرا کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: