تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۸ کد مطلب 108141

هدایتی برای پرسپولیس بازیکن نمی‌خرد

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: حسین هدایتی به پرسپولیس علاقه ویژه ای دارد؛ ایشان همواره کمک حال باشگاه بوده اند اما کمک هایشان در جهت خرید بازیکن نیست. به گزارش مشرق، بعد از اتمام لیگ برتر فوتبال کشورمان شایعات ضد و نقیضی در ارتباط با لیست ورود و خروج تیم های لیگ برتری به وجود […]

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: حسین هدایتی به پرسپولیس علاقه ویژه ای دارد؛ ایشان همواره کمک حال باشگاه بوده اند اما کمک هایشان در جهت خرید بازیکن نیست.

به گزارش مشرق، بعد از اتمام لیگ برتر فوتبال کشورمان شایعات ضد و نقیضی در ارتباط با لیست ورود و خروج تیم های لیگ برتری به وجود آمده است. در این بین این شایعات حول و حوش باشگاه پرسپولیس بیشتر از بقیه تیم ها هست و هر روز اسم یک بازیکن جدید کنار نام این تیم شنیده می شود. از علیرضا بیرانوند و رضا قوچان نژاد تا فرشید باقری و کاوه رضایی، ستاره هایی هستند که شایعه شده در آستانه پیوستن به تیم سرخپوش تهرانی هستند.

در همین رابطه گفت و گویی را با محمد ترکاشوند انجام داد و معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در این رابطه اظهار داشت: تاکنون ما با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده ایم. درباره اسم هایی هم که در رسانه ها مطرح شده فقط یک روز صبر کنید تا ما تکلیف را مشخص کنیم.

وی درباره کمک حسین هدایتی برای خرید رضا قوچان نژاد خاطرنشان کرد: حسین هدایتی به پرسپولیس علاقه ویژه ای دارد. ایشان همواره کمک حال باشگاه بوده اند اما کمک هایشان در جهت خرید بازیکن نیست.

ترکاشوند در پایان گفت: برانکو هنوز به ما لیست نداده است اما به زودی فعالیت خود را در بازار نقل و انتقالات آغاز می کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: