تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۰ کد مطلب 108150

تعداد سهمیه های المپیکی ایران به عدد ۴۷ رسیده است

سرپرست کاروان اعزامی به بازی های المپیک ریو؛ اصغر رحیمی گفت: سه سهمیه المپیک ریو برای تیم ملی جودو کشورمان قطعی شده است. به گزارش مشرق، اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک ریو ضمن بیان این مطلب ابراز داشت: تیم ملی جودو کشورمان در ماه‌های اخیر […]

سرپرست کاروان اعزامی به بازی های المپیک ریو؛

اصغر رحیمی گفت: سه سهمیه المپیک ریو برای تیم ملی جودو کشورمان قطعی شده است.

به گزارش مشرق، اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک ریو ضمن بیان این مطلب ابراز داشت: تیم ملی جودو کشورمان در ماه‌های اخیر ضمن حضور در رقابت‌های مختلف کسب سهمیه المپیک گرند اسلم و گرند پری توانست نمایندگان خود را بین نفرات کسب کننده سهمیه المپیک حفظ کند و در آخرین رقابت‌های جهانی گرند پری نیز جواد محجوب توانست به مدال برنز دست یابد.

وی ادامه داد: به همین منظور و با توجه به اینکه سه جودو کار کشورمان یعنی علیرضا خجسته، سعید ملایی و جواد محجوب موفق شدند در بین نفرات کسب کننده سهمیه المپیک بر اساس رنکینگ جهانی قرار گیرند و دیگر رقابت کسب سهمیه المپیک در جودو نداریم لذا سه سهمیه المپیکی ایران در جودو قطعی شده و این امر قرار است بطور رسمی در دهم خرداد ماه از سوی فدراسیون جهانی اعلام شود.

سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک ریو خاطر نشان کرد: بدین ترتیب تعداد سهمیه های المپیکی کشورمان با سه سهمیه جودو به ۴۷ عدد رسیده است و امید می رود در ماه‌های آتی حتی در دیگر رشته ها بر تعداد سهمیه های المپیکی کشورمان در بازی‌های المپیک ریو افزوده شود.

رحیمی در خاتمه ابراز داشت: البته قرار است در مکزیک رقابت‌های جودو بین ۱۶ نفر برتر هر وزن برگزار شود که تهدیدی برای نمایندگان کشورمان نبوده و سه سهمیه المپیکی جودو ما قطعی خواهد بود.

منبع: روابط عمومی کمیته ملی المپیک

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: