تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۲ کد مطلب 108162

طراحی دوشاخه هوشمند برای زمان قطع برق

اگر اوقات زیادی را در بیرون از خانه به سر می‌برید و نگران قطع برق در منزل و آسیب دیدن لوازم الکتریکی هستید، می‌توانید از یک اختراع جدید و جالب استفاده کنید.  به گزارش مشرق، این ابزار iSocket 3G نام دارد و دوشاخه‌ای است که در انتهای آن بسته کوچکی شبیه به آداپتورهای دستی نصب […]

اگر اوقات زیادی را در بیرون از خانه به سر می‌برید و نگران قطع برق در منزل و آسیب دیدن لوازم الکتریکی هستید، می‌توانید از یک اختراع جدید و جالب استفاده کنید.

 به گزارش مشرق، این ابزار iSocket 3G نام دارد و دوشاخه‌ای است که در انتهای آن بسته کوچکی شبیه به آداپتورهای دستی نصب می‌شود و در زمان قطع برق با ارسال پیام تلفن همراه کاربران را از مساله مطلع می کند.
 
در این بسته یک باتری کوچک پشتیبان، رادیوی سلولی و سیم کارت تعبیه شده و بلافاصله بعد از قطع برق سوکت می تواند تا زمان ارسال پیام مورد نظر فعال باقی بماند.
 
iSocket مناسب افرادی است که نگران آسیب دیدن لوازم خانگی یا ایجاد مشکلات جانبی بر اثر قطع برق هستند و تمایل دارند با اطلاع سریع از موضوع برای رفع مشکل به منزل مراجعت کنند.
 
iSocket 3G به قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می رسد و علاقمندان می توانند یک حسگر سنجش دمای محیط به قیمت ۹ دلار را هم همراه با آن خریداری کنند. این حسگر در صورت سرد شدن یا گرم شدن بیش از حد محیط برای گوشی کاربر پیامی ارسال می کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: