تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۵ کد مطلب 108196

القاعده، دولت امارات را تهدیدکرد

در پی شکست‌های اخیر گروه تروریستی القاعده در شهر مکلای یمن، این گروه دولت امارات را به انتقام تهدید کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، یکی از شاخه های گروه تروریستی القاعده به نام “انصار الشریعه” با صدور بیانیه ای امارات متحده عربی را به گرفتن انتقام شدید تهدید کرد. در این بیانیه که روزنامه “المسری” […]

در پی شکست‌های اخیر گروه تروریستی القاعده در شهر مکلای یمن، این گروه دولت امارات را به انتقام تهدید کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، یکی از شاخه های گروه تروریستی القاعده به نام “انصار الشریعه” با صدور بیانیه ای امارات متحده عربی را به گرفتن انتقام شدید تهدید کرد.

در این بیانیه که روزنامه “المسری” آن را منتشر کرد، آمده است: “ما از دولت امارات انتقام شکست مان را در شهر “مکلا” می گیریم.” این گروه تروریستی در خصوص چند و چون نحوه اجرای عملیات انتقامی اطلاعاتی را فاش نکرد و شهر مکلا را به منظور تقویت توان نظامی خود به طور موقت ترک کرد.

در تحولی دیگر، یک افسر یمنی بلند پایه از دستگیری ۲۵۰ عضو القاعده در جریان پاکسازی شهر مکلا خبر داد. این شهر به مدت یک سال در تصرف القاعده بود.

در جریان آزاد سازی شهر مکلا  به وسیله نیروهای ارتش یمن یک از سرکردگان القاعده به نام “محمد صالح الغرابی” معروف به “امیر شهر” نیز بازداشت شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: