تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۲ کد مطلب 108209

حمایت کننده داخلی باید حمایت شود

رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک: شیرازی گفت: چنانچه بخواهیم تولید کننده داخلی صاحب نام شود،بایستی موانع نظارتی را از سر راه آن ها برداریم. به گزارش مشرق، رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک  در” سلام ایران ” گفت : از واحدهای صنفی معتبر پروانه دار خرید کنید . ممکن است […]

رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک:

شیرازی گفت: چنانچه بخواهیم تولید کننده داخلی صاحب نام شود،بایستی موانع نظارتی را از سر راه آن ها برداریم.

به گزارش مشرق، رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک  در” سلام ایران ” گفت : از واحدهای صنفی معتبر پروانه دار خرید کنید . ممکن است مواردی تخلف کنند که بازرسین برخورد می کنند.

  رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک  در گفت و گوی خود با رادیو ایران گفت: ما به سهم خود برای مبارزه با قاچاق تولید کنندگان را آموزش می دهیم تا دانش آنها نسبت به تولید افزایش پیدا کند و کیفیت خود را به حدی برسانند که قابل رقابت باشد ؛ از طرفی هم باید مردم به این موضوع  واقف شوند که اگر کالای خارجی خرید کنند خسارت به خود وارد می کنند .

وی در ادامه تصریح کرد : ما باید تولید کننده داخلی را حمایت کنیم و سه سال موانع بی مورد اعم از نظارت های بی مورد ، نظارت های تعزیراتی ، قیمت گذاری ، بیمه و مالیات را از سر آنها برداریم تا صاحب نام شوند.

رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان  با اشاره به اینکه واردات پوشاک  تنها با  تعرفه مجاز است  گفت : تولید داخل اشتغال زایی ایجاد می کند مردم به برند های داخلی اعتماد کنند که این اعنماد باعث رقبت تولید کننده به تولید می شود.

وی در خصوص تشخیص کالای ایرانی از غیر ایرانی گفت : از واحد های صنفی معتبر  و پروانه دار خرید کنید . با فروشگاه هایی  که برند خارجی غیر مجاز دارند برخورد می شود همچنین صاحبان برند های خارجی باید از مرکز امور اصناف و بازرگانان که زیر نظر وزارت صنعت  معدن و تجارت است مجوز کسب کنند.

منبع: رادیو ایران

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: