تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۰ کد مطلب 108225

نامه آجرلو به اسدی: چند رای تاج باطل است

کاندیدای ناکام ریاست فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به دبیرکل این فدراسیون، درباره چند رای مهدی تاج ایجاد شبهه کرد. به گزارش مشرق، مصطفی آجرلو کاندیدای ناکام ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات اخیر در نامه‌ای به علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال، نسبت به چند رای مهدی تاج شبهه وارد کرده و گفته است که انتخابات فدراسیون […]

کاندیدای ناکام ریاست فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به دبیرکل این فدراسیون، درباره چند رای مهدی تاج ایجاد شبهه کرد.

به گزارش مشرق، مصطفی آجرلو کاندیدای ناکام ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات اخیر در نامه‌ای به علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال، نسبت به چند رای مهدی تاج شبهه وارد کرده و گفته است که انتخابات فدراسیون به دلیل این شبهه باطل است.

آجرلو پس از انتخابات هم به نتیجه آن معترض بود و آن را حاصل فضاسازی افرادی خارج از فدراسیون فوتبال عنوان کرده بود.

متن نامه آجرلو خطاب به اسدی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر اسدی

دبیر محترم مجمع فدراسیون فوتبال

با سلام

احتراما به عرض می‌رساند نظر به اینکه در انتخابات فدراسیون فوتبال مورخ ۹۵/۲/۱۸ چند نفر از رای دهندگان فاقد صلاحیت قانونی برای دادن رای طبق اساسنامه بوده اند (اساسنامه تصریح به حضور مدیر عامل یا عضو هیات مدیریه باشگاه دارد) و امعان نظر به الزامات مندرج در ماده ۲۲ و خصوصا تکلیف مقرر در بند ۴ همان ماده در خصوص لزوم مباشرت صاحبان آرا در رای گیری به نظر می‌رسد حداقل ۳ رای ماخوذه باطل بوده و به لحاظ حقوقی واجد آثار قانونی نیست. در نتیجه تعداد آرا نفر برگزیده به حد نصاب قانونی نمی‌رسد و اعلام نامبرده به عنوان فرد برگزیده مغایر با اصول و موازین قانونی است. در خاتمه رسیدگی و اتخاذ تصمیم شایسته منطبق با قوانین مطروحه در این خصوص مورد تقاضا است.

مصطفی آجورلو

هیات رییسه مجمع فدراسیون فوتبال

رونوشت این نامه به سازمان بازرسی کل کشور هم ارسال شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: